Як позбутися від жуків в будинку. Як позбутися в крупах від жучків довгоносиків.

Поява в домі різних комах - це вкрай неприємна подія для домогосподарок. Незважаючи на те, що жучки мають маленькі розміри, вони здатні принести масу проблем. При виявленні шкідників в домі необхідно негайно починати вести з ними боротьбу, а не чекати моменту, коли вони розмножаться.
Вам знадобиться
  • - засіб від жуків-червиць «Белинка Белоцід»;
  • - засіб від жуків «Деревне лікар»;
  • - вазелінове масло;
  • - керосин і скипидар;
  • - віск або парафін;
  • - мильна вода;
  • - оцет;
  • - дольки часнику;
  • - «Грім 1» або «Грім 2».
Інструкція
1
Жучки-шашелі Виявити цих жучків можна по невеликих отворів на дерев'яних поверхнях і по наявності деревної стружки. Починати боротьбу потрібно негайно, інакше вся меблі незабаром прийде в непридатність. Уражена ділянка обробіть спеціальним засобом «Белинка Белоцід». Дуже добре допомагає боротися з жуками «Деревне лікар». Даний препарат можна використовувати як для видалення жуків, так і для профілактики від їх появи.
2
Змастіть поверхню меблів вазеліновим маслом. В отвори, прогризенние жучком, видавіть заздалегідь приготовлену суміш. Для цього змішайте одну частину гасу з трьома частинами скипидару. Оброблені отвори закладіть воском чи парафіном. Щоб жуки не з'явились надалі, намагайтеся частіше провітрювати приміщення, натирати підлогу і ретельно доглядати за меблями.
3
Жучки в крупах і мукеЕслі жучків небагато, то запаси цілком можна врятувати. Борошно обов'язково просійте через дрібне сито і прогрійте в духовці при температурі 40 градусів. Макаронні вироби та крупи переберіть вручну і теж прогрійте при 50 градусах. Намагайтеся зберігати крупу і муку тільки в скляній або металевій тарі. Полки і шафа, де зберігалися запаси, промийте мильною водою з содою або ж протріть оцтом. Поруч з ємностями обов'язково покладіть часточки часнику. Цей запах діє на жучків отпугивающее.
4
В якості профілактичних заходів зробіть з холщевой тканини невеликі мішечки і прокип'ятіть їх в міцному сольовому розчині близько 30 хвилин. Дайте їм охолонути, після чого дістаньте і висушіть. Не забудьте пропрасувати їх праскою. В таких мішечках потім можна сміливо зберігати борошно або крупу, чи не переживаючи, що в ній заведуться шкідники.
5
Жучки на кімнатних растеніяхПрежде всього ізолюйте уражене рослина від інших. Так як жуки проявляють свою активність в темний час доби, вночі за допомогою ліхтарика зберіть всіх видимих особин і знищіть їх. Рослина пересадите в інший ґрунт, ретельно промивши кореневу систему. Листя при бажанні можна промити мильною водою. Землю в якості профілактики полийте засобом «Грім 1» або «Грім 2». А сама квітка обприскати «Цирконій».
Зверніть увагу
Дезінсекція - Знищення деревного жучка. Боротьба зі шкідниками: Знищення деревного жучка. Жуки заслужено вважаються найрізноманітнішим і численним загоном комах. Уже сьогодні вивчено і детально описано понад 250 тисяч видів жуків. Щорічно цей перелік поповнюють тисячі нових, раніше невідомих науці різновидів.
Корисна порада
Якщо в будинку завівся деревне жук, протріть відваром гіркого полину всі дерев'яні предмети. Поліровані меблі слід регулярно обробляти будь-яким поліруючим препаратом (тана «Поліроль»), а нелаковані і нефарбовані поверхні протирати ганчіркою, зволоженою вазі Линове маслом або сумішшю з 3 частин скипидару і 1 частини гасу або бензину. Зараз продають спеціальні препарати від деревного жучка.