Як позбутися від мурашок.

Сімейство мурах вважається найчисленнішим в світі. Існує 6 тисяч різновидів. Мурахи живуть по всьому світу. Немає їх тільки в Антарктиці, Ісландії, Гренландії та на деяких віддалених від континенту островах. Живуть мурахи мало всього один рік. Тільки самки живуть до 20 років. Самі мурашки не приносять шкоду, але вони розносять тлю, якою харчуються. Попелиця завдає великої шкоди садової та городньої культурі. Листя у рослин скручуються, врожайність падає. Домашні мурахи можуть стосуватися. Укуси сильно сверблять і виникають пухирі. До того ж вони залізають в продукти і посуд що не дуже приємно. З мурахами потрібно боротися. Для цього є маса способів.
Інструкція
1
Для позбавлення від мурах в саду і городі:-зал мурашник крутим окропом-розпушіть гніздо і посипте сухий вапном-розпушіть гніздо і посипте нюхальним тютюном-полийте настоєм бадилля томатів-роздавите часник, залийте холодною водою. Через добу полийте муравейнік.-насипте в мурашник сажу (Не золу) -мелений корицю-залийте розчином води, соняшникової олії, оцту і шампунів-винесіть мурашник за межі дільниці-полийте соляркою і підпаліть-окропити мурашник і місця пересування борною кислотою-можна скористатися хімічними засобами, які представлені в широкому асортименті. До складу всіх цих засобів входить борна кислота. Добавки можуть бути разнообразние.-на стовбур дерев потрібно закріплювати тканина з одним з перерахованих вище засобів-полити мурашник мильним розчином-зробити міцний настій полину і залити мурашник і місця пересування-дуже ефективно насипати розпушувач (для випічки) -обризгайте, мурашник кока колою, в неї входить орто фосфатна кислота, що згубно для мурах
2
Для позбавлення від мурах в квартирі використовуйте наступні способи: -смажьте краю посуду і ємності для продуктів соняшниковою олією-розчиніть у банку суміш з води дріжджів і цукру. Мурахи потонуть-змастіть краю посуду з продуктами свіжим лимоном-покладіть шматок сирого м'яса. Муравйов знімайте і знищуйте. Через деякий час приповзе самка. Коли ви її знищите, навала мурах прекратітся.-обприскати місця скупчення і пересування одеколоном-обробіть стіни і плінтуса дихлофосом-намажте все плінтуса і місця пересування дрібному Машенька-змішайте цукор з борною кислотою і розкладіть по блюдцем. Поставте блюдця в місця пересування та скупчення мурах -Добре відлякувати мурах запахом петрушки, часнику або гірчиці-для боротьби з домашніми мурахами також представлений широкий асортимент хімічних засобів-не залишайте НЕ митий посуд , прибирайте крихти і залишки їжі і частіше виносьте відро для сміття. Мурахи йдуть в будинок на запах їжі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_OjZr31sQdI