Як в XP відключити автозавантаження.

Іноді користувачам Windows XP може знадобитися відключити автозагрузку , наприклад, для економії ресурсів комп'ютера і прискорення запуску операційної системи. У випадку з ноутбуком це може продовжити час його роботи в автономному режимі. Можна налаштувати різні параметри, наприклад, відключити автоматичне включення програм, флеш-карти або диска в приводі комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Програма TuneUp Utilities.
Інструкція
1
Для того щоб відключити автозагрузку програм в операційній системі Windows XP, натисніть «Пуск». Далі виберіть "Всі програми", потім - "Стандартні". У стандартних програмах є «Командний рядок», запустіть її. Далі ввести команду msconfig. Відкриється вікно налаштувань конфігурації системи. Перейдіть у вкладку «Автозавантаження».
2
Ви побачите список програм, які завантажуються разом з операційною системою. Щоб зняти додаток з автозавантаження, приберіть прапорець навпроти нього. Таким чином відключіть додатки, які вам не потрібні. Натисніть ОК, потім - «Застосувати». Вікно настройки системи закриється. Тепер вибрані вами програми зняті з автозавантаження.
3
Також для відключення автозавантаження програм ви можете скористатися утилітою TuneUp Utilities. Перевага використання додатка полягає в тому, що воно веде моніторинг активності програм, і ви зможете побачити, як часто вони використовуються.
4
Встановіть та запустіть TuneUp Utilities. В головному меню утиліти виберіть «Оптимізація системи» та «Відключити автозапуск програм». Ви побачите список програм автозавантаження. Біля кожної з них є зірочки (від однієї до п'яти). Чим більше зірочок біля додатки, тим частіше воно використовується. Таким чином, ви можете краще зорієнтуватися, які з них варто відключати. Щоб зробити це, необхідно перетягти повзунок біля назви програми в положення "Викл".
5
Для відключення автозавантаження карт пам'яті, флеш-накопичувачів і дисків в командному рядку наберіть gpedit.msc. Відкриється вікно «Групова політика», в якому клацніть лівою клавішею миші по компоненту «Конфігурація комп'ютера». Потім натисніть послідовно «Адміністративні шаблони» - «Система» - «Відключити автозапуск». Тепер ви можете відключити автозагрузку флешки або диска.
Рано чи пізно, але в житті користувача комп'ютера з'являється ситуація, коли час, який витрачає операційна система на завантаження, тягнеться довго і нестерпно. Причини такого події можуть бути вельми різні, починаючи з помилок в роботі комп'ютера і закінчуючи неправильної обробкою файлів автозавантаження. Незважаючи на ситуацію, що склалася, рішення їй завжди знайдеться.
Вам знадобиться
  • Налаштування системи, програмне забезпечення Revo Uninstaller.
Інструкція
1
Кожен день, переглядаючи кращі блоги програмного забезпечення, скачувати чергову і непотрібну програму. Здавалося б, вже купа програм встановлена, але кожна нова краще колишньої в кілька разів. Тому в автозавантаженні починає копіться "звалище" з цих програм, в підсумку ви отримуєте досить повільне завантаження операційної системи на комп'ютері. Для того щоб значно збільшити швидкість завантаження операційної системи, вам необхідно позбутися від більшості програм, які висять в автозавантаженні. Після знищення навіть половини цієї "звалища", ви побачите значний приріст в швидкості завантаження.
2
Найпростіший спосіб очищення автозавантаження полягає у використанні функції "Налаштування системи". Запустити вікно цієї функції можна наступними способами: - меню "Пуск" - "Виконати" - "msconfig" - "ОК"; - комбінація клавіш "Win + R" - "msconfig" - "ОК"; - створити ярлик на робочому столі, адресою до запускаються об'єкту служитиме значення "C: \ WINDOWS \ pchealth \ helpctr \ binaries \ msconfig.exe" .Перейдіте на вкладку "Автозавантаження" - приберіть позначку навпроти непотрібних вам пунктів автозавантаження. Натисніть "Закрити", в діалоговому вікні Виберіть пріоритетний варіант "Перезавантаження" або "Вихід без перезавантаження".
3
Також можна контролювати стан автозавантаження операційної системи за допомогою спеціалізованих програм. Прикладом такої програми може служити Revo Uninstaller. Абсолютно безкоштовна програма з високим ступенем надійності. Редагування списку автозавантаження в цій програмі здійснюється в наступному порядку. Відкрийте вкладку "Диспетчер автозавантаження", зніміть позначку навпроти тих елементів, які ви не хотіли б бачити в автозавантаженні, і натисніть кнопку "Запустити" на верхній панелі.