Як змінити логін в скайп. Як змінити пароль і логін в скайпі.

Skype - популярна і зручна програма для спілкування в інтернеті. Разом з реєстрацією аккаунта в Skype ви реєструєте і свій логін. Логін - важлива складова реєстрації будь-якого аккаунта. Якщо ви його забудете, або, вирішите відмовитися від нього з якихось причин, знайте, що змінити його не можна. Можна буде вчинити по-іншому.
Вам знадобиться
  • Отже, змінити логін в Skype можна. Тому, вам буде потрібно заново зареєструватися. На щастя, процедура реєстрації дуже проста.
Інструкція
1
У першому кроці програма попросить вас заповнити два поля - логін і пароль. На цей раз постарайтеся придумати для себе логін і пароль з одного боку прості, щоб ви легко могли їх пригадати, але, з іншого боку, досить складні, щоб сторонній особі їх було складно розгадати.
2
В наступному кроці уважно заповніть всі пропоновані поля. Упевніться, що адреса електронної пошти, який ви вказуєте, робочий.
3
Перевірте свою поштову скриньку - вам буде прислано підтверджує реєстрацію лист.
4
Реєстрація закінчена. Увійдіть в Skype під своїм новим логіном і паролем і насолоджуйтеся спілкуванням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c6RoYhBxuv0
Зверніть увагу
Якщо ви все ж в зареєстрували новий логін в Skype, разом з цим ви втратили всі оплачені послуги, які були прив'язані до вашого раніше логіну.
Корисна порада
Не міняйте логін тільки тому, що ви його забули. Ви завжди можете звернутися за допомогою до своїх абонентів, з якими ви спілкувалися в Skype або скористатися послугою, яку надає Skype забудькуватим користувачам.