Як повернути удачу в справах.

Удача в справах нерідко має такий же вплив на успішність бізнесу, як і сама стратегія роботи або фінансові вкладення. Найвірніші рішення, потрібні люди, несподівані виходи зі складних ситуацій - все це іноді грає ключову роль в досягненні успіху. Але якщо фортуна повертається спиною, власник бізнесу може сконцентруватися лише на одній думці: як залучити удачу заново.
Вам знадобиться
  • - аналіз ситуації;
  • - робота зі свідомістю.
Інструкція
1
Проаналізуйте причини ситуації, що склалася. Цілком можливо, ваші невдачі обумовлені об'єктивними причинами. Будь-які зовнішні і внутрішні чинники - від зміни ситуації в країні до дій конкурентів - можуть вплинути на вашу роботу, тому не варто шукати причину лише у везінні. Зізнайтеся собі відверто, чи не ослабили ви контроль за справами. У більшості випадків за удачею стоїть серйозна робота і постійний пошук нових шляхів розвитку.
2
Усуньте негативні емоції, навіть якщо справи йдуть по-справжньому погано. Популярні сьогодні езотеричні теорії про тяжінні енергії і матеріальності думок мають цілком раціональне зерно. Зневіра, депресія, «смакування» своїх провалів насправді неконструктивні. Погані думки будуть нагнітати атмосферу навколо, заважати виникненню нових ідей і, без перебільшення, «відштовхувати» удачу.
3
Намалюйте в своїй уяві позитивну картинку, яка повинна в ідеалі характеризувати ваші справи. Дозвольте собі пофантазувати, залишаючись при цьому в рамках здорового глузду. Продумайте в найдрібніших деталях ваші цілі. Якнайчастіше подумки представляйте ідеальний образ, причому розмірковуйте про нього так, як ніби все бажане є у вас вже в даний момент.
4
Якщо раніше вам дуже часто щастило, а тепер фортуна не на вашому боці, воскресити в пам'яті найбільш яскраві моменти удачі. Згадайте, які події супроводжували ті щасливі періоди. Можливо, головним удачам в житті передували цілком конкретні знаки або манера поведінки. «Поверніться» в ситуації минулого і постарайтеся перенести то позитивний настрій в сьогодення.
5
Ставтеся до всього що відбувається з легкістю. Не варто зациклюватися навіть на серйозних проблемах, не кажучи вже про дрібниці. Дивіться в майбутнє з оптимізмом, зберігайте почуття гумору, будьте відкриті для позитиву, і тоді удача обов'язково повернеться до вас.
Зверніть увагу
Відмовтеся від широко пропагованих магічних методів залучення удачі. Змови, чаклунство і ритуали в кінцевому підсумку лише нашкодять як вашим справам, так і психіці.