Як ввести пароль на скриньку.

Багато листи, які приходять на електронну пошту, є конфіденційними. Таку важливу інформацію необхідно надійно захищати. Різні поштові сервіси не втомлюються нагадувати, що в цілях безпеки та захисту від злому необхідно міняти паролі на електронній пошті як мінімум раз на тиждень. Щоб змінити старий пароль і поставити новий, потрібно виконати ряд дій.
Інструкція
1
Після реєстрації поштової ящика вхід в нього захищається унікальним паролем. Поштовий сервіс пропонує вам вибрати логін (ім'я) поштового ящика і ввести пароль . Обов'язково потрібно повторити його в рядку нижче, щоб переконатися в правильному наборі символів, якщо він введений випадковим чином. Без даної процедури реєстрація електронної пошти неможлива.
2
Запустіть браузер на вашому комп'ютері. Відкрийте сторінку і увійдіть в свою поштову скриньку. Вкажіть логін і свій старий пароль , щоб поставити новий на пошту.
3
Відкрийте «Налаштування пошти». Для цього натисніть на кнопку «Налаштування» в написі - посиланню, яка розташована в правому верхньому куті віконця (дане посилання знаходиться трохи нижче адреси вашої поштової ящика).
4
Відкриється нове вікно з невеликим меню. Виберіть в ньому розділ «Безпека». Він відповідає за безпеку з'єднання, підтвердження номера мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації електронної пошти, і зміну старого пароля.
5
Перейдіть на сторінку настройки безпеки і виберіть пункт «Зміна пароля». Для переходу до безпосереднього вводу нового пароля перейдіть за посиланням «Міняти пароль », яка розташовується в середині речення. Рекомендується регулярно міняти пароль від електронної пошти в цілях безпеки.
6
У вікні зміни пароля введіть в верхнє поле свій старий, за допомогою якого ви заходили в свою поштову скриньку, а в нижньому полі вкажіть новий пароль , підтвердивши його в третьому полі (введіть ще раз). Трохи нижче розташована картинка з символами. Щоб підтвердити операцію по зміні пароля, в спеціальному полі введіть символи, які вказані на картинці. У нижній частині екрану натисніть на кнопку «Готово», щоб завершити даний процес.