Як поставити вуха йоркширського тер'єра.

За прийнятим стандартам вушка у йоркширського тер'єра повинні бути трикутної форми і обов'язково стояти. Вушка приймуть правильне положення, коли поміняються молочні зуби. Для цього потрібно стежити за харчуванням цуценя, щоб він отримував достатню кількість кальцію.
Вам знадобиться
  • пластир
Інструкція
1
Якщо вуха не встали, значить потрібно допомогти цуценяті, і тоді вони приймуть правильне положеніе.Уші можуть не стояти, бо вони дуже тонкі або дуже важкі. Ці проблеми пов'язані з тим, що з організму виводиться кальцій. В результаті вушні хрящі стають слабкими. Важливо, щоб цуценя отримував достатню кількість кальцію і вітамінів. В їжу можна додавати желатин, але небагато. Частіше гуляйте з цуценям.
2
не гладьте собаку по голові. Поставити вуха йоркширському тер'єрові можна за допомогою масажу. Потрібно масажувати вухо від основи до кінчика і проробляти це багато разів в день. Робити масаж потрібно дуже акуратно, головне не нашкодити собаці.
3
Найкращим способом поставити вуха йоркширському тер'єрові є підклеювання. Навіть якщо стоїть одне вухо, клеїти потрібно обов'язково два. І продовжувати клеїти потрібно поки не встануть обидва вушка. Для подклеіванія вух не можна використовувати клей і різні хімічні речовини. Це може нашкодити собаці. Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися з цією процедурою, краще зверніться до фахівця. Якщо ви самі вирішили зробити це, то для початку потрібно видалити все волосся з вушок і протерти їх лосьйоном.
4
Зверніть увагу, щоб з вуха нічого не виділялося. Потім потрібно вухо згорнути в трубочку і заклеїти його пластиром. Також виконайте з іншим вухом. Тепер вони схоже на дві трубочки. З'єднайте їх між собою пластиром або бинтом.
5
Щодня потрібно перевіряти пов'язку, а через тиждень її можна буде зняти. Одного тижня буває достатньо для зміцнення вушного хряща. Потрібно стежити, щоб щеня не зірвав пов'язку. Якщо вушка не прийняли правильне положення, процедуру потрібно повторити знову. Досить буває двох таких процедур, і вушка починають стояти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nRgNa5l79_8