Як бути зібраним.

Успіх у справах, якщо ви до нього прагнете, приходить тільки до людини, яка вміє організувати свою роботу ефективно і правильно. Цього не можна досягти без зібраності, акуратності і пунктуальності. Ці якості повинні щепитися людині в дитинстві, але і в зрілому віці можна перебудувати себе, якщо дуже захотіти.
Інструкція
1
Заведіть солідний товстий щоденник, адже навіть його вигляд повинен говорити про серйозність вашого завдання. Налаштуйтеся все завжди доводити до кінця, тому вас не повинні влаштовувати напівзаходи у вигляді обривків папірців з кострубатою записом планів на сьогодні. Як тільки ви дізнаєтеся про підготовлюваний подію чи зустрічі, тут же беріть свій «гроссбух» і акуратним розбірливим почерком робіть докладний запис.
2
Чи не скорочуйте написане, після часу буде важко зрозуміти, що ж зашифровано в посланні. Відзначайте місце і час, залишайте кілька порожніх рядків, щоб в майбутньому ви змогли внести правки до запису. Таким чином, вся інформація про ваші сьогохвилинних і довготривалих планах буде зібрана в одному місці в межах доступу.
3
Звикайте щовечора переглядати щоденник, щоб знати, що вас чекає завтра і мати можливість підготуватися до події. Якщо для цього потрібно більше часу, обов'язково робіть відповідний запис на день, намічений для початку підготовки.
4
Зібраність - це володіння і вміння управляти оперативною інформацією, зв'язками, знаннями, інтелектом, підручними засобами, промовою і ще багатьма потрібними речами. Але найголовніше - це володіння інформацією, якій ви з успіхом розпоряджаєтеся, маючи свій чарівний щоденник і свої блискучі знання.
5
Попрацюйте над своїми нервами і загальним психічним станом. Адже, якщо ви не вмієте застосувати свої знання в житті, використовувати їх у своїх цілях, значить, зібраності і концентрації вам не вистачає. Вчіться справлятися з емоціями, які заважають зосередженості.
6
Не відволікайтеся від роботи на дрібниці, що заважають займатися справою. Вимкніть телевізор, радіо, телефон. Людина незібраний часто відволікається на цікаву передачу, знайому мелодію. Проходить кілька хвилин - і він вже не в змозі зосередитися на роботі, він йде заварювати чай, починає робити щось інше, в кінцевому рахунку ніякого результату немає.
7
Відведіть певне місце для свого кабінету, ідеальний варіант - це тиха окрема кімната, але за відсутності такої зійде і затишний куточок за ширмою. Розкладіть всі речі в строгому порядку, щоб ви завжди знали, що десь взяти. За тим же принципом організуйте і своє робоче місце в офісі.
8
не виправдовує самого себе за запізнення. Не звинувачуйте в цьому обставини або інших людей, переконайте себе в тому, що тільки від вас залежить, спізнитеся ви чи ні. Намагайтеся вранці не займатися ніякими зайвими справами: читати книгу, включати комп'ютер і багато іншого. За такий короткий термін ви не відпочинете, а тільки втратите дорогоцінні хвилини.
9
Спробуйте перевести будильник на п'ять-десять хвилин тому. Цього часу може виявитися достатньо, щоб вчасно прийти на роботу. Придумайте якусь мотивацію приходити вчасно, наприклад: щоб не засмучувати друзів і родичів, не викликати невдоволення начальства.