Як самому зробити фотоапарат.

Виготовивши своїми руками нескладний плівковий фотоапарат , можна робити знімки для сайтів, що спеціалізуються на даному виді фотомистецтва (наприклад, ToyCamera). Збирається така фотокамера з доступних матеріалів і деталей, наявних в кожному будинку.
Вам знадобиться
  • - збирає лінза в чорній оправі;
  • - коробка;
  • - чорна фарба;
  • - клей;
  • - оксамит ;
  • - металевий конструктор;
  • - фотоплівка;
  • - кріплення.
Інструкція
1
Підготуйте корпус фотоапарат а. Для цього підійде практично будь-яка непрозора коробка з кришкою. Якщо вона зсередини світла, пофарбуйте її внутрішні стінки в чорний колір. По периметру наклейте оксамит, щоб після надягання кришки через щілину не проходив світло.
2
В кришці виріжте отвір по діаметру лінзи. Вклейте її в цей отвір разом з оправою. Для закривання об'єктиву використовуйте непрозору кришку. Якщо діаметр лінзи дозволяє, кришку можна взяти готову, від пляшки з напоєм, також пофарбувавши її в чорний колір. Простежте, щоб шов між кришкою і оправою лінзи не пропускав світло.
3
Механізм перемотування плівки зберіть з металевого конструктора. Він повинен включати в себе плоска підстава, кронштейн для кріплення касети, котушку для намотування відзнятої плівки, взяту з іншої касети, а також два вала для обертання котушок. Останні повинні мати наконечники такої форми, щоб вони міцно трималися на котушках. Поверхня основи, на якій знаходитиметься область плівки, призначена для проектування, заклейте чорною матовою папером. Плівка повинна бути розгорнута до об'єктиву емульсією. Перед плівкою розташуйте рамку з темної паперу, обмежуючу розміри кадру.
4
Дослідним шляхом визначте відстань від об'єктива, на якому досягається найкраща фокусування. Саме на цій відстані закріпіть механізм прямо на кришці, використовуючи довгі гвинти, шайби, гайки і втулки.
5
У самій коробці виконайте дві щілини, щоб при надяганні кришки через них можна було пропустити вали. Закладіть ці щілини світлонепроникним оксамитом. На протилежні кінці валів надіньте рукоятки. Рамку іконометра, заменяющую видошукач, зігніть з дроту у вигляді прямокутника. Прикріпіть її до корпусі збоку. Розміри і положення рамки підберіть досвідченим шляхом таким чином, щоб картинка, що виходить при погляді через неї з відстані в півметра, відповідала області проекції.
6
Щоб зробити знімок, направте апарат на об'єкт, а потім, не ворушачи корпус, зніміть з об'єктива кришку і тут же надіньте її. Перемотайте плівку на кадр вперед. Коли кадри скінчаться, другий рукояткою змотайте всю плівку назад у касету. Саму плівку використовуйте мінімально можливою чутливості, а знімки робіть тільки при сонячному світлі. Оскільки вони матимуть нестандартне розташування, в лабораторії замовляйте тільки проявлення, але не друк. Відскануйте кадри слайд-сканером, а потім за допомогою комп'ютера перетворите негативи в позитиви.