Як у фотошопі зробити все розмитим. Як у фотошопі розмивати фон красиво.

Найбільш часто розмитим роблять фон. Це сприяє виділенню об'єкта на передньому плані і привертає до нього увагу. Ефекти розмиття також допомагають показати швидкість при русі автомобіля, або зробити все зображення більш м'яким.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop
  • - зображення для роботи
Інструкція
1
Якщо ви хочете розмити фон, відкрийте фотографію в Photoshop і створіть дублікат основного шару (Duplicate layer).
2
В панелі шарів виділіть новий шар, перейдіть в «Фільтр" (Filter) - «Розмиття» (Blur) - «Розумієте по Гауса» (Gaussian Blur). Виберіть те значення, яке вас влаштує. Розумієте можна зробити ледь помітним або навпаки сильним.
3
Залишаючись на тому ж шарі, додайте маску: «Шари» (Layer) - «Шар-маска» (Layer-mask) - «Показати все» (Show all). Використовуйте інструмент «Ластик». Пройдіться їм по об'єкту, який повинен залишатися чітким. В результаті вийде чіткий об'єкт на передньому плані і розмитий шар. Злийте шари і збережіть зображення в потрібному форматі.
4
Щоб зробити ефект розмиття, як при русі на знімку з автомобілем, відкрийте зображення. Виділіть автомобіль за допомогою інструменту "Ласо" (Lasso) або «Прямокутне ласо» (Polygonal Lasso). Перенесіть виділений автомобіль на новий шар: «Шари» - «Новий» - «Скопіювати на новий шар».
5
Примніть ефект до основного шару Background layer. Зайдіть в «Фільтр" (Filter) - «Розмиття» (Blur) - «Розмиття в русі» (Motion blur). Вкажіть потрібне значення. Вийде автомобіль на розмитому фоні, як при високій швидкості.
6
Щоб створити навколо зображення рамку з розмитими краями, як на старих фотографіях, відкрийте картинку в програмі і за допомогою інструменту прямокутного виділення обмежте центральну частину фотографії, дещо менше за розміром, ніж саме фото.
7
Натисніть «Виділення» (Select) - «Модифікувати» (Modify) - «Растушевка» (Feather). У вікні, виберіть радіус розтушовування.
8
Інвертуйте виділення: "Виділення" (Select) - «Інвертувати» (Inverse).
9
Основним кольором на палітрі виберіть колір, який ви хочете, щоб переважав по краях. Натисніть клавішу Delete. Рамка стане розтушувати і в напрямку країв буде переходити у вибраний колір, в даному випадку в білий.
Корисна порада
Якщо ви хочете зробити розмитим все зображення, просто застосуєте до нього один з описаних фільтрів.
Не всі люди є професійними фотографами. І навіть ті, хто займається фотографією серйозно, в деяких ситуаціях не встигають виставити потрібні параметри на фотоапараті: занадто швидко розвиваються події. Поговоримо про те, як виправити фон, який вийшов недостатньо розмитим. Причина, по якій це могло статися, тільки одна - діафрагма під час зйомки була недостатньо відкрита. Взагалі цей прийом дуже красиво виглядає при портретній зйомці. Тоді людина виходить різко, а фон за ним красиво розмивається. Якщо вам з якоїсь причини не вдалося цього добитися під час зйомки, не турбуйтеся. Ви легко виправите це в фотошопі.
Інструкція
1
На нашому прикладі коштують 4 прекрасні дівчата. Вони знаходяться у фокусі, що робить їх зображення різким. Але хотілося б трохи відокремити їх від заднього фону. Відкрийте фото в Adobe Photoshop і створіть копію шару «фон». Назвіть копію «1». На цьому шарі будемо працювати.
2
Тепер візьміть інструмент «розмиття». Якщо ви хочете сильно розмити фон, встановіть інтенсивність на 100%. Для великих площ візьміть кисть великого розміру. Але не забувайте опрацьовувати і дрібні деталі. Для них встановіть менший розмір кисті. Слідкуйте за тим, щоб підсумковий результат був натуральним. Важливо, щоб розмиває кисть не потрапляла туди, де її бути не повинно. Сам процес розмиття дуже простий: інструментом «розмиття» ви проводите по тих місцях, які хочете зробити менш чіткими.
3
Через кілька хвилин результат буде готовий. Збережіть вийшло зображення. Тепер ваша фотографія придбала більший обсяг і виглядає більш цікавою. Але врахуйте: цей прийом годиться не для будь-яких знімків.
Зверніть увагу
Якщо ви розмили не те, що хотіли, не намагайтеся врятувати ситуацію інструментом "різкість". Це тільки зіпсує фотографію остаточно. Краще скасуйте дію, якщо ви зіпсували знімок щойно. Якщо ж ви вже давно залізли "розмиванням" за лінію, і скасувати цю дію вже неможливо, то вам доведеться видалити шар. Тепер потрібно створити створити нову копію оригінального шару і робити все заново, але вже набагато більш уважно.