Як включити гарячі клавіші. Як відключити виклик довідок на комп'ютері.

Спеціальні комбінації клавіш, або « гарячі клавіші», дозволяють значно підвищити ефективність роботи на комп'ютері. Особливо зручною ця функція стає при роботі на ноутбуці, оскільки ці мобільні пристрої не володіють повноцінною клавіатурою.
Інструкція
1
Стандартна клавіатура ноутбука найчастіше не розташовує блоком з цифрами. Багато функцій повноцінної клавіатури виконуються за допомогою поєднань функціональних клавіш, іменованих «гарячими». Для включення і відключення цієї технології існує спеціальна кнопка Fn.
2
Клавіші деяких клавіш з кнопкою Fn розрізняються залежно від марки ноутбука, але найбільш вживаними є: - Fn + F1 - для виклику довідки; - Fn + F2 - для відправки документа на друк; - Fn + F3 - для запуску браузера; - Fn + F4 - для включення або відключення тачпада; - Fn + F5 - для переходу в сплячий режим; - Fn + F6 - для блокування клавіатури; - Fn + F7 - для зниження яскравості екрану; - Fn + F8 - для підвищення яскравості екрану; - Fn + F9 - для відключення звуку; - Fn + F11 - для зменшення гучності; - Fn + F12 - для збільшення гучності.
3
Використовуються « гарячі клавіші» і в настільних комп'ютерах. Зверніть увагу на можливість призначення користувальницьких «гарячих клавіш» ярликам, що знаходяться в головному системному меню, або значкам робочого столу. Для цього необхідно викликати контекстне меню вибраного ярлика кліком правої кнопки миші і вказати пункт «Властивості». Скористайтеся вкладкою «Ярлик" діалогового вікна і виберіть рядок «Швидкий виклик». Натисніть бажані функціональний клавіші і збережіть зроблені зміни. Зазвичай для цього використовують поєднання Ctrl, Shift і будь-яка буква або Ctrl, Alt і будь-яка буква.
4
Використовуйте найбільш відомі поєднання клавіш настільного комп'ютера: - Ctrl + Esc + Win - для виклику головного меню «Пуск»; - Ctrl + Shift + Esc - для запуску утиліти «Диспетчер завдань»; - Win + E - для запуску додатка «Провідник Windows»; - Win + R - для виклику діалогу "Виконати"; - Win + M - для того, щоб згорнути всі відкриті вікна робочого столу.