Як позбутися жінці від вусів.

Вельми часто, на жаль, жінки стикаються з проблемою зайвого волосся на тілі та обличчі. Зокрема, досить поширена проблема - це волосся на верхній губі. Причин у цього явища може бути багато - це, наприклад, генетична схильність, гормональний збій або просто етнічна особливість. Як же позбутися цього недоліку?
Інструкція
1
Вам варто перевірити свій гормональний фон в першу чергу - поява " вусів " може бути пов'язано з надмірною кількістю чоловічого гормону і підвищеною чутливістю до них волосяних фолікулів. При виявленні будь-якого роду порушень та проведенні додаткових досліджень лікар може призначити коригуючий медикаментозне лікування - і при його ефективності необхідність у видаленні волосся просто відпаде.
2
Якщо у вас не дуже товсті і густі, однак темне волосся, то їх можна спробувати освітлити, зробивши тим самим практично непомітними. Для освітлення можна використовувати як спеціальні склади, так і знебарвлюючі фарби для волосся - правда, шкіру безпосередньо перед їх нанесенням бажано змастити живильним або зволожуючим кремом, щоб уникнути роздратування, а після процедури протерти прояснені ділянки настоєм ромашки.
3
Волосся на верхній губі не варто голити - це може привести до посиленого їх зростанню, а також можливого потемніння. Хороший і доступний варіант - віск, який продається в спеціальних смужках і його досить легко використовувати. Також віск можна наносити самій - після цього приклавши спеціальну тканинну смужку і відірвавши її через кілька хвилин разом з волосками.
4
Ви можете користуватися кремом для депіляції, правда, перед цим зробивши тест на чутливість - нанесіть краплю крему на зап'ясті або місце на згині ліктя і почекайте декілька хвилин. Ефект від крему не настільки довговічний, як від воску, проте волосся видаляються швидко і м'яко і відростають трохи більше тонкими.
5
Також для того, щоб позбутися від " вусів ", можна спробувати так званий метод шугаринга - маси, зробленої з розтопленого цукру з невеликою кількістю води і лимонного соку. Правда, правильно приготувати її досить-таки складно, проте в сучасних магазинах (а також на безлічі інтернет-сайтів) ви можете знайти і замовити спеціальні готові маси для шугаринга.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gun8VC4gNU4
Зверніть увагу
Іноді ріст рослинності на обличчі пов'язаний з підвищенням гормонального фону, неправильною роботою деяких внутрішніх органів або клімаксом. Тому треба відвідати ендокринолога та гінеколога.
Корисна порада
З'являтися вуса можуть у жінок в клімактеричний період, що теж пов'язано зі змінами гормонального фону. Який би причиною не було викликано поява вусів у дівчат, їх присутність на обличчі доставляє масу незручностей. Але від них можна позбутися.