Як вставляти пірсинг.

пірсинг іменують мистецтво прикраси власного тіла. Воно було широко поширене на територіях стародавнього Єгипту, Риму, Індії, Північної Америки і т.д. У ті незапам'ятні часи пірсинг свідчив про приналежність до певного племені, про ранзі, а також про статус власника. Сьогодні ж пірсинг перестав нести той чи інший підтекст, перетворившись лише в стильний аксесуар.
Інструкція
1
Прокол мочки вуха найбільш поширений вид пірсингу. Існують варіативні проколи хряща і вушної раковини. Остаточне загоєння відбувається на 4-6 місяць після процедури.
2
Друга за популярністю різновид пірсингу - прокол пупка. Розрізняють вертикальний і горизонтальний. Існують і ускладнені варіанти проколів, такі як подвійний горизонтальний, пірсинг пупка, при якому чотири сережки розташовуються симетрично по вертикалі і горизонталі (хрестом). Процес загоєння ранки триває в середньому 6 місяців, в залежності від частоти обробки і якості прикраси.
3
Пірсинг язика вигідно відрізняється від інших бистротою загоєння (від тижня до 2 місяців). Однак при такому проколі важливо дотримуватися кількох правил. Після процедури слід утримуватися від прийняття їжі, алкоголю, а також куріння протягом 4 годин. Якийсь час рекомендується дотримуватися дієти (каші, йогурти, дитяче харчування). Перший час щоб уникнути інфекцій необхідно промивати порожнину рота антисептичними розчинами після кожного прийому їжі.
4
Прокол губи, як правило, робиться збоку або по центру, але можливий по всьому периметру губ. Сережку слід вставляти так, щоб вона перебувала на стику зубів, в іншому випадку, пірс викличе пошкодження емалі. Загоєння займає від 4 до 8 тижнів. Можливо тимчасове незначне порушення дикції. До повного загоєння проколу слід відмовитися від алкоголю і куріння, а також від гострої, кислої, холодної і занадто гарячої їжі. Щоб уникнути запальних процесів в порожнині рота, обполіскуйте його антисептичним розчином після кожного прийому їжі.
5
Пірсинг брови широко поширений як серед хлопців, так і серед дівчат. Прокол даної ділянки проходить далеко не безболісно і вимагає певних навичок. Що, втім, компенсується швидким і легким загоєнням, триваючим максимум місяць.
6
Для найбільш ексцентричних натур, підійде прокол сосків і інтим-пірсинг (прокол клітора, статевих губ, головки члена, вуздечки і пр.) Це робиться для задоволення не так естетичних, скільки сексуальних потреб, а точніше, для додання їм гостроти і неординарності. Процес загоєння (а отже, і стриманості) триває в середньому місяць.
Зверніть увагу
Пірсинг - це процедура, схожа з хірургічним втручанням. Тому, зважившись на пірсинг, не покладайтеся на власні сили, а зверніться в спеціалізований салон.
Корисна порада
Тижнів два після процедури проколювання ранка буде виділяти лімфу (речовина, схоже з гнійними виділеннями). Обробляйте прокол водним розчином хлоргексидину і перекисом водню.