Як увійти в DFU режим.

Режим DFU використовується при неможливості визначення i-пристрої додатком iTunes. Це може викликатися пошкодженням прошивки. DFU mode відноситься до відновлювальних режимам роботи, як і Recovery mode.
Інструкція
1
Обидва відновлювальних режиму роботи i-пристроїв - Recovery і DFU - служать для перепрошивки пристроїв. Різниця полягає в ступені агресивності цих режимів - в Recovery mode пристрій може бути перепрошитого через додаток iTunes з використанням файлу .ipsw, а режим DFU увазі включення пристрою без запуску операційної системи iOS. Зверніть увагу на те, що компанія Apple рекомендує використовувати Recovery mode і, тільки при неможливості виконати необхідні дії в цьому режимі, переходити до режиму DFU.
2
Тому спробуйте спочатку здійснити потрібні операції в режимі Recovery. Для цього натисніть одночасно кнопки Power в верхньому торці апарату і Home на особовому екрані. Дочекайтеся появи слайдера «Вимкнути» на екрані і зникнення цього зображення. Після цього екран заповниться тонкими білими лініями. Не відпускайте кнопки Power і Home! Дочекайтеся появи логотипу додатки iTunes і з'єднувального кабелю на екрані мобільного пристрою і відпустіть кнопки.
3
Підключіть пристрій до комп'ютера і запустіть додаток iTunes. Підтвердіть перевірку оновлень прошивки, натиснувши кнопку Check Now і переходу пристрою в режим відновлення. Скористайтеся клавішею Shift і натисніть кнопку Restore. Вкажіть потрібний файл прошивки в діалоговому вікні та дочекайтеся завершення процесу.
4
Завершіть роботу програми iTunes для переведення пристрою в режим DFU. Підключіть мобільний пристрій до комп'ютера USB-кабелем і вимкніть пристрій. Для цього натисніть кнопку Power і потримайте до появи слайдера «Вимкнути». Перетяните слайдер вправо і дочекайтеся зникнення символу шестерінки на екрані.
5
Натисніть і утримуйте кнопки Power і Home на десять секунд, після чого відпустіть кнопку Power. Утримуйте кнопку Home натиснутою до визначення пристрою комп'ютером як «нового пристрою». Запустіть додаток iTunes і виконайте необхідні дії.
6
Зверніть увагу на те, що екран пристрою в режимі DFU залишається повністю чорним. Ніяких зовнішніх проявів режиму DFU не існує!
Recovery mode і Device Firmware Upgrade - це два режиму функціонування iPhone при підготовці до перепрошивке. Використання будь-якого з цих режимів призведе до повного видалення всієї інформації, що зберігалася в апараті, і прошивці BaseBand при його відсутності.
Інструкція
1
Режим DFU є більш жорстким, порівняно з Recovery. В цьому режимі операційна система не завантажується, а сигнали, що відправляються по USB-з'єднанню мають виключно технічний характер. Характерною особливістю режиму DFU виступає абсолютно чорний або повністю білий екран мобільного пристрою. Єдиним показником стану DFU служить визначення мобільного пристрою додатком iTunes як «Пристрій в режимі стабілізації/відновлення».
2
Підключіть свій мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю, що входить в комплект поставки. Вимкніть iPhone стандартним методом, тобто натисніть і утримуйте кнопку Power до появи на екрані слайдера з написом «Вимкніть». Перетяните слайдер вправо і дочекайтеся виключення пристрою.
3
Відкрийте програму iTunes на комп'ютері. Натисніть і утримуйте в такому положенні кнопки Power і Home протягом десяти секунд. Звільніть кнопку Power, продовжуючи утримувати кнопку Home. Дочекайтеся визначення пристрою додатком iTunes (десять - п'ятнадцять секунд) і відпустіть кнопку Home. Пам'ятайте, що екран апарату залишатиметься повністю чорним. Виконайте необхідні дії з перепрошивки пристрою.
4
Щоб вивести телефон з режиму Device Firmware Upgrade підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю. Натисніть і утримуйте в такому положенні кнопки Power і Home протягом десяти секунд. Одночасно звільніть обидві кнопки після десяти секунд. Натисніть кнопку Power для стандартного завантаження пристрою в звичайному режимі.
5
Іншим методом виведення телефону з режиму DFU є одночасне натискання кнопок Power і Home без підключення пристрою до комп'ютера. Утримуйте обидві кнопки натиснутими до появи логотипу Apple на екрані пристрою. Відпустіть обидві кнопки і дочекайтеся стандартного завантаження пристрою.