Як видалити оцінки за фото. прибрати в однокласниках мені подобається.

Фотографії з дня народження або випускного, студійна фотосесія або старі дитячі фотографії, життя домашніх тварин або художні фотопейзажі. Не важливо, що зображено на фотографії. Головне - щоб вашу радість від близьких серцю знімків розділили і ваші друзі. Що ж робити, якщо знайшлися люди, які поставили погані оцінки до фотографій?
Інструкція
1
Викладаючи фотографії в інтернет, користувач хоче поділитися радісними моментами, розповісти про своє життя, привернути до себе увагу і, можливо, привернути до себе популярність і загальну популярність. Якими б не були причини розміщення фотографій в соціальних мережах, завжди хочеться отримувати про себе тільки приємні відгуки. Але, на жаль, у багатьох знайдуться надмірно критичні друзі, котрі залишають небажані коментарі або низькі оцінки до фото. При цьому відправник фотографії може легко видалити невтішні коментарі, однак з оцінками справа йде складніше.
2
Видалити оцінку, поставлену під фотографією, не може навіть сам оцінив зображення. Але в деяких соціальних мережах господар фотографії все ж може закрити неугодний низький бал. Наприклад, в «Однокласниках» досить зайти в розділ з оцінками до своєї фотографії, навести на «неправильну» оцінку курсор і вибрати команду «Видалити».
3
Щоб приховати те, що вас зачепив несправедливо низький бал, в інших соціальних мережах видаліть саму фотографію - інших варіантів немає. У такому випадку ваші друзі знову поставлять під зображенням «п'ятірки» і «сердечка», а обидевший вас людина зрозуміє свою помилку. Якщо ви хочете убезпечити свою сторінку від непотрібних оцінок певного користувача, обмежте його можливості на вашій сторінці за допомогою налаштувань приватності або зовсім додайте сторінку користувача в чорний список. Після цього ви можете бути впевнені, що недруг вас більше не потурбує.
4
Не вірте сервісів, що пропонують видалення небажаних оцінок за певну плату! Соціальні мережі не вводять таку послугу, забезпечуючи рівні можливості для всіх зареєстрованих користувачів. Не віддавайте свої гроші шахраям і тим більше не повідомляйте стороннім людям пароль своєї сторінки, навіть якщо вони благородно пропонують допомогу у видаленні низьких оцінок.
5
Якщо видалити низькі або високі оцінки під фотографіями не скрізь можливо, то видалення «сердечок» і «лайків» доступно користувачам практично в будь-якому сервісі. Якщо під вашим постом або знімком поставив «сердечко» ваш шанувальник, якого ви хочете приховати від ревнивого партнера, натисніть на область «лайків», щоб подивитися всіх користувачів, які оцінили фотографію. Наведіть курсор на фотографію «зайвого» людини і натисніть на хрестик, який з'явиться у верхньому кутку його аватара. Тепер його оцінка вилучена.
6
Видалити свій «лайк», залишений у соціальній мережі, ви можете шляхом повторного натискання кнопки «Мені подобається». Однак якщо відправник фотографії знаходився онлайн в той момент, коли ви поставили лайк, швидше за все, він побачив миттєве повідомлення про вашою оцінкою.
«Око за око, зуб за зуб» - думав Вовочка, ставлячи двійки фотографій Марії Іванівни в однокласниках. Начебто анекдот, але ситуація, що називається, сама життєва. Досить часто в популярних соціальних мережах люди викладають свої фотографії, а інші користувачі їх оцінюють. Але, волею долі, знайдеться який-небудь «геній» з явним інтелектуальним відхиленням, і оцінить шикарну фотографію як контрольну для університету, яку вирішував другокласник. У підсумку маємо низьку оцінку і поганий настрій. Тому піднімаємо настрій і видаляємо погану оцінку !
Інструкція
1
Як би це не було прикро і неприємно, але оцінку - не видалити. Але не варто заздалегідь сумувати і сумувати. Знайти вихід можна абсолютно з будь-якої ситуації. І даний випадок - не виняток. Тому запасаємося терпінням і готуємося міркувати логічно.
2
Отже, оцінку не можна видалити. Гаразд, зробимо вигляд, що засмутилися. Але, з іншого боку, якщо не можна видалити оцінку , то можна видалити дану фотографію. Отже, якщо проблемна фотографія буде видалена, буде видалена і ця нещасна оцінка. Нам залишиться тільки повторно завантажити цю фотографію в мережу і знову отримувати безліч відмінних оцінок.
3
Вищеописаний варіант назвемо «Без ускладнень». У сенсі, що дані дії привели до бажаного результату і більше ніколи не повторювалися. Тепер же розглянемо варіант «З ускладненням».
4
Припустимо, справив всі вищеописані дії. Але наступного ж дня бачимо того ж самого представника анти-інтелектуальної категорії з тією ж самою наболілої оцінкою. Це вже оголошення війни нашому самолюбству. У такому випадку можна додати цього неприємного користувача в чорний список. Для цього необхідно зайти в налаштування служби соціальної мережі, і знайти там однойменну вкладку (в сенсі вкладку «чорний список»).
5
Зазвичай для того, щоб закрити користувачеві доступ до своєї сторінки, настройки соціальної мережі вимагають його адресу. Для цього відкриваємо у використовуваному браузері нову вкладку, з адресного рядка першої вкладки копіюємо електронну адресу, і вставляємо її в подібну рядок другий вкладки. Потім заходимо на сторінку неугодного нам користувача, копіюємо його адресу, і знову повертаємося на першу вкладку. Вставляємо його адресу в потрібну комірку, зберігаємо, і даний користувач більше ніколи не зможе не те, щоб поставити погану оцінку , він навіть не зможе зайти на вашу страніцу.Все легко і просто, як і обіцяв.