Як завести електровоз.

Електровози призначені для експлуатації на залізницях, ширина колії яких становить близько 1520 мм. Електрофікованого на постійному струмі, мають номінальну напругу в контактній мережі 3000 В. Тягові параметри електровозів дозволяють водити довго-складові пасажирські поїзди. Все обладнання електровоза надійно працює при коливанні напруги в контактних проводах від 2200 В до 4000 В, а так же при температурі навколишнього повітря від -50 до +40 градусів.
Інструкція
1
Перед запуском електровоза в рух включите АЛС, радіостанцію і решта відповідні прилади, які необхідні для роботи електровоза, випробуйте дію гальм. Щоб підвищити надійність приводу жалюзей, при нормальних погодних умовах тримайте їх постійно відкритими. При сильному дощі чи снігопаді поверніть вмикач під номером 359 на пульті управління на мітку «Автомат», щоб активувати автоматичне закриття або відкриття жалюзей.
2
Встановіть швидкість обертання мотора-вентилятора охолодження тягових електродвигунів в залежності від пори року (в літній період встановлюють більш високу швидкість, взимку, відповідно, нижчу).
3
Перед тим як електровоз зрушиться з місця, переконайтеся, що гальмівна система відключена і сигнальна лампа 670 не горить. Поставте ручку крана машиніста № 395 в положення 1 для підвищення тиску в гальмівній магістралі. Натисніть на відпускний клапан крана допоміжного гальма під номером 254 для забезпечення плавного зрушення з місця електровоза.
4
Для цих цілей поставте штурвал контролера машиніста (КМЕ) в положення «+1». Потім плавно переміщайте штурвал по розмітками до положення «С», що необхідно для виходу на ходову позицію з'єднання тягових електродвигунів. Простежте за становищем проміжного контролера по сигнальної лампі 854. Струм в силовий ланцюга при розгоні електровоза не повинен перевищувати 850 ампер. Під час руху простежте за струмом навантаження тягових електродвигунів: він не повинен перевищувати 545 ампер. Напруга в контактній мережі повинно бути не більше 2200 вольт.
5
Особливу увагу приділіть сигнальним лампам, які відповідають за різні пошкодження і буксування. Спостерігайте, щоб горіли сигнальні лампи працюючого мотора-компресора.