Як запікати індичку. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Індичка - це найбільша домашня птиця та особлива птах в кулінарії. У неї дуже смачне ніжне м'ясо, яке містить велику кількість легко засвоюваного білка. А американський День Подяки неможливо уявити без запеченої індички на столі.
Вам знадобиться
    • Індичка
    • Начинка
    • Масло вершкове
    • Бекон
    • Фольга
Інструкція
1
Перед тим, як готувати індичку , потрібно її повністю розморозити. Розморожують індичку в холодильнику на нижній полиці. Категорично заборонено використовувати для цього гарячу воду або тепле приміщення. Потрібно враховувати, що чим більше розмір птаха, тим довше вона буде розморожуватися.
2
Після того, як птах розморозилася, потрібно її нафарширувати. Нафаршіруйте індичку обраної начінкой.Обично в начинку входять підсушений подрібнений хліб, рис, овочі, гречка, також часто використовуються овочі, фрукти, ягоди та гриби. Начинку в тушці птиці краще не утрамбовувати щільно, щоб жар рівномірно проходив всередину птиці і вона пропеклася.
3
Після фарширування індичку потрібно змастити зовні вершковим маслом і укласти зверху підготовлені смужки бекону. Потім потрібно посипати індичку сіллю і чорним перцем.
4
Після цього в форму для запікання потрібно помістити два листа фольги хрест навхрест. Потім індичка кладеться спинкою вниз і обертається фольгою, але не дуже щільно. Навколо тушки повинен циркулювати гаряче повітря.
5
Потім індичка ставиться в розігріту гарячу духовку і запікається. Первісна температура повинна бути 220 градусів протягом 40 хвилин, щоб максимально прогріти і індичку і начинку. По закінченні 40 хвилин потрібно збавити температуру до 170 градусів і продовжувати готувати індичку 3 з половиною години.
6
Після цього індичка дістається з духовки для того, щоб прибрати фольгу зверху. Потім птицю потрібно полити соком, що виділився і відправити підрум'янюватися в духовку на 40 хвилин в температуру 220 градусів.
7
Коли 40 хвилин пройшли, потрібно перевірити індичку на готовність. Для цього потрібно зробити прокол в самому товстому місці індички. У готовій птахові сік буде текти прозорий і не рожевий. Якщо індичка готова, її потрібно накрити фольгою ще на 45 хвилин і залишити "настоятися", щоб сік рівномірно розподілився по всьому м'ясу.
Зверніть увагу
Обов'язково враховуйте розмір вашої індички і умови готування у вашій духовці. Готовність птаха визначається в кожному випадку індивідуально.
Корисна порада
Якщо залишилася зайва начинка, її можна приготувати рядом з птахом.