Як підключити АТС до АТС Panasonic. Як підключити магнітолу panasonic.

В період експлуатації побудованої телефонної інфраструктури нерідко виникає проблема росту і збільшення кількості користувачів, підключення додаткових офісів та регіональних філій. Вирішити проблему можна як шляхом повної заміни існуючого обладнання, так і за допомогою об'єднання телефонних мереж шляхом підключення АТС один до одного.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук з програмним забезпеченням для настройки АТС, підключений до інтернету;
  • - телефонний провід;
  • - провід UTP cat.5;
  • - з'єднувачі rj11/rj45;
  • - інструменти для роботи з кабелем.
Інструкція
1
Якщо перед вами стоїть завдання по збільшенню ємності системи шляхом підключення наявної телефонної станції до АТС Panasonic без відчутного видалення станцій один від одного, використовуйте універсальний метод підключення таких систем з використанням аналогових телефонних ліній і портів FXO/FXS. Для цього підключіть внутрішні аналогові порти (FXS) однієї АТС до міських лініях (FXO) іншої станції і навпаки. Для підключення рекомендується використовувати телефонні дроти з соединителями rj11 на кінцях. Для такої взаємодії налаштуйте обидві АТС за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. В результаті вийде двунаправленное підключення АТС з можливістю виклику абонентів телефонної станції по префіксу. Важливо розуміти, що кількість одночасних розмов між абонентами підключених станцій дорівнюватиме кількості ліній, якими вони пов'язані один з одним.
2
У разі рознесення систем на невеликі відстані, із збереженням великої кількості каналів зв'язку між станціями застосуєте метод сполучення телефонних станцій з використанням цифрових каналів ISDN. Для цього підключіть інтерфейс спеціальної плати ISDN однієї станції до інтерфейсу ISDN другий АТС кабелем UTP із з'єднувачами rj45 на кінцях. Обидві АТС налаштуйте на взаємодію один з одним. В результаті вийде система з наскрізною нумерацією і більш гнучким, ніж у першому випадку, взаємодією між абонентами обох станцій. Перевагою методу є велика кількість сполучних віртуальних ліній, навіть за умови одного фізичного з'єднання.
3
Якщо вам потрібно підключити регіональний офіс, здійсните підключення АТС до АТС Panasonic з використанням технології VoIP . Дана технологія дозволяє не обмежуватися відстанями, на яких розташовані підключаються системи, і дає можливість збільшення кількості з'єднувальних ліній залежно від поточних потреб користувача. Для з'єднання станцій один з одним по каналам VoIP підключіть кожну з АТС до інтернету і налаштуйте обидві станції на роботу один з одним. Для об'єднання локацій застосовуйте захищені віртуальні приватні мережі. Коректне взаємодію систем у разі такого підключення більшою мірою залежить від правильності настройки мережевого обладнання. Результатом підключення стане інтегрована повнофункціональна система з наскрізною нумерацією і змінним кількістю з'єднувальних ліній.