Як відкрити агентство з продажу квитків.

Щоб розпочати бізнес по продажу залізничних квитків, необхідно зареєструватися як ІП або ЮЛ, орендувати або побудувати приміщення, отримати ліцензію і стати офіційним представником ВАТ РЖД.
Вам знадобиться
  • - свідоцтво ІП або ЮЛ;
  • - бізнес-план;
  • - дозвіл;
  • - договір з ВАТ РЖД;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Для реєстрації як ІП або ЮЛ зверніться до Федерального Управління податкової служби. Для ведення невеликого бізнесу достатньо мати свідоцтво індивідуального підприємця. Якщо ви плануєте відкрити мережу агентств або кас по продажу квитків, оформляйте реєстрацію ЮЛ.
2
Щоб стати офіційним представником ВАТ РЖД, напишіть бізнес-план. Для його складання ви можете звернутися в юридичну компанію, що спеціалізується на допомозі в оформленні документів для бізнесу або в регіональний центр підтримки малого та середнього бізнесу.
3
Далі зверніться із заявою в районну адміністрацію на отримання дозволу на ведення бізнесу по продажу залізничних квитків. Терміни розгляду вашої заявки не перевищать 30 днів.
4
Оформлення офіційного представництва проводиться безпосередньо в Управлінні ВАТ РЖД вашого регіонального центру. Подайте заявку, прикладіть дозвіл, виданий в адміністрації, пред'явіть свідоцтво ІП або ЮЛ, бізнес-план.
5
Після розгляду вашої заявки ви отримаєте офіційний припис про правила, за якими ви обладнаєте точку продажу квитків. Терміни розгляду заявки варіюються від 6 до 12 місяців. Після чого з вами укладуть агентський договір. Ніякої комісії за послуги з реалізації квитків ви отримувати не будете. Доходом вашого агентства буде тільки сервісний збір, відсотки накрутки на квитки будуть обмежені ВАТ РЖД. Ви повинні неухильно дотримуватися всі вимоги, зазначені в договорі і приписі.
6
Приміщення для відкриття агентства ви можете орендувати або отримати в оренду земельну ділянку, звернувшись до районної адміністрації і побудувати невеликий павільйон.
7
Точка по продажу квитків повинна бути обладнана сейфом, решітками, сигналізацією, тривожною кнопкою, залізної подвійними дверима.
8
Ви зобов'язані відкрити в обслуговуючому банку рахунок-депозит і внести на нього 150-200 тисяч рублів - це денний ліміт по реалізації квитків при роботі з двома терміналами. Після чого треба завезти необхідне обладнання, найняти персонал, що складається з двох касирів, бухгалтера та представників з позавідомчої охорони.
9
Інвестиції на одне агентство . розташоване на площі 45 кв. м, з вказаною кількістю терміналів і персоналу становлять від 800 тисяч до 1 мільйона рублів. Це за умови, що приміщення буде орендовано. При будівництві власного приміщення додайте до цієї цифри додаткові витрати.
10
Чи окупиться бізнес не раніше, ніж через 1-2 роки.