Як в Excel розбити осередок. розділити клітинку в excel.

Для оформлення даних у таблиці Microsoft Office Excel користувачеві може знадобитися розбити осередок . В принципі, сама по собі один осередок - неподільна структурна одиниця, але вихід із ситуації знайти можна.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо ваша осередок створювалася за допомогою кнопки «Об'єднати і помістити в центрі», вона вже фактично складається з кількох осередків. В даному випадку необхідно просто відключити режим об'єднання осередків. Для цього встановіть курсор миші в потрібній, відкрийте вкладку «Головна» і знайдіть розділ «Вирівнювання».
2
Натисніть на кнопку-мініатюру [? А?] («Об'єднати і помістити в центрі») або на кнопку-стрілку, розташовану поруч з вказаною мініатюрою, і виберіть у контекстному меню команду «Скасувати об'єднання осередків». Межі раніше суміщених осередків знову позначаться.
3
Якщо вам потрібно створити візуальний ефект того, що осередок розділена, необхідно діяти інакше. Встановіть курсор в потрібну осередок і відкрийте вкладку «Головна». На панелі інструментів знайдіть розділ «Осередки» та натисніть на кнопку «Формат». З випадного меню виберіть пункт «Формат ячеек».
4
Альтернативний варіант: клікніть по комірці правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Формат ячеек». Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Кордон». У групі «Окремі» мається ескіз комірки з кнопками навколо нього. За допомогою відповідних кнопок задайте діагональне поділ комірці і натисніть на кнопку ОК.
5
Тепер у документі обрана комірка буде розділена косою рисою. Щоб правильно розмістити в ній текст, використовуйте клавішу Space (Пробіл). Для того щоб опуститися на рядок вниз в вибраній комірці, натисніть потрібну кількість разів клавішу Enter, утримуючи клавішу Alt.
6
Якщо буде потрібно, знову викличте вікно «Формат ячеек» і поставте всі необхідні налаштування відображення тексту на вкладці «Вирівнювання». Перемістіть кордону рядка і стовпчика за допомогою миші, щоб текст не переховувався за іншими осередками, або використовуйте функцію автопідбору позначених параметрів.