Як в Excel зафіксувати рядок. Як перенести рядок у Ексель.

При оформленні таблиці в додатку Microsoft Office Excel користувачеві може знадобитися функція фіксації рядка, щоб при прокручуванні вона завжди залишалася на одному і тому ж місці. Для цього необхідно задати відповідні налаштування.
Інструкція
1
Запустіть програму MO Excel, створіть новий документ або відкрийте для редагування вже наявний. Виділіть ту рядок , яка служитиме орієнтиром, якшо лівою кнопкою миші по її порядковому номеру, або просто встановіть курсор у комірці, над якою буде знаходитися зафіксований рядок. Враховуйте те, що сама виділена рядок (або осередок) зафіксована не буде. Закріплюється область, розташована над виділенням.
2
Після того як буде позначена рядок або осередок-орієнтир, перейдіть на вкладку «Вид». На панелі інструментів знайдіть розділ «Вікно» і натисніть на кнопку-стрілку навпроти мініатюри «Закріпити області». Відкриється контекстне меню, виберіть у ньому команду «Закріпити області».
3
Зверніть увагу, що для першого рядка і для першого шпальти в меню передбачені окремі команди. Якщо та рядок, яку ви хочете зафіксувати, є першою, можете скористатися командою «Закріпити верхню рядок ». Якщо в майбутньому вам буде потрібно повернути документу колишнє оформлення, знову відкрийте вкладку «Вид» і виберіть в контекстному меню «Закріпити області» команду «Зняти закріплення областей».
4
Щоб зафіксований рядок виділялася в документі, можливо, ви захочете змінити її колір або особливим чином оформити кордону. Зробити це можна кількома способами. Виділіть закріплену рядок і перейдіть на вкладку «Головна». В розділі «Шрифт» скористайтеся кнопками-мініатюрами «Колір заливки» і «Кордон».
5
Інший варіант: виділіть потрібний діапазон і клікніть по виділенню правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт «Формат ячеек». Відкриється нове діалогове вікно. Передвигайтесь по вкладках «Кордон» і «Заливка», щоб налаштувати потрібні параметри. Для підтвердження нових налаштувань натисніть кнопку ОК у нижній частині вікна.