Як відновити історію в браузері. відновленні іторіі відвідин в інтернеті.

Відновлення історії відвідин інтернет-сторінок в різних брузерах здійснюється різними способами. Залучення деяких додаткових програм дозволить уніфікувати цей процес і зробити його зручним для користувача.
Вам знадобиться
  • - hc.Historian
Інструкція
1
Додаток hc.Historian являє собою альтернативний інструмент перегляду історії відвідин інтернет-сторінок. Особливостями програми є: - сумісність з усіма версіями браузерів; - створення єдиної історії відвідин веб-сторінок усіх використовуваних браузерів; - створення окремого архіву для відновлення історії; - вбудований інтернет браузер для відкриття сторінок, збережених в кеші; - виконання будь-яких операцій над кешем додатки.
2
Завантажте на комп'ютер архів додатки hc.Historian, що з двох файлів - hc.Historian.ib.rar і hc.Historian. #. #. Rar, і розпакуйте його в будь-якій зручній директорії. Розкрийте інсталяційний файл hc.Historian.install і запустіть файл з ім'ям hc.Historian.Optionshc.Historian.install.bat для установки додатка в автоматичному режимі. Перейдіть по шляху ім'я_диска: Program FilesHandyCachehcHistorian.binhcHistorian.exe і запустіть виконуваний файл програми.
3
Перейдіть на вкладку "Налаштування" у головному вікні програми та вкажіть необхідні параметри роботи. Зверніть увагу на те, що записи системного реєстру, що містять настройки програми, створюються в автоматичному режимі. Так само, автоматично, додаток починає записувати історію відвідин інтернет-сторінок в свою базу даних.
4
Збережені в кеші дані можуть бути переглянуті в будь-який момент. Відновлення інформації можливе як при деінсталяції самого браузера, так і після переустановлення операційної системи, оскільки створюваний програмою hc.Historian архів зберігається абсолютно незалежно. Просто перейдіть на вкладку «Сервіс» в головному вікні програми та виберіть команду «Оновити історію ». Ця дія відновить єдину історію всіх браузерів з кешу програми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2iyeCXS7Xlo