Як в Windows XP поставити пароль на папку.

Для захисту даних користувачі використовують найрізноманітніші методи. Можливості сучасних операційних систем дозволяють запобігти небажаному доступ до каталогів, не використовуючи при цьому додаткові програми.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис адміністратора;
  • - Dirlock.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження Windows XP. Увійдіть в систему, використовуючи обліковий запис адміністратора. Пам'ятайте про те, що доступ до зашифрованих папках буде мати тільки даний аккаунт. Створіть додаткові облікові записи, за допомогою яких інші користувача будуть працювати з вашим комп'ютером.
2
Тепер відкрийте меню провідника і перейдіть до потрібної папки. Виділіть її іконку правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Знайдіть і відкрийте меню «Додатково», яке розташоване у вкладці «Загальні».
3
Активуйте пункт «Шифрувати вміст для захисту даних», встановивши прапорець поруч з однойменною пунктом. Натисніть кнопку Ok. В меню оберіть пункт «Використовувати тільки для даної папки».
4
Пам'ятайте про те, що даний метод шифрування є надійним тільки в тому випадку, якщо ви є єдиним адміністратором комп'ютера. Справа в тому, що при наявності другої облікового запису з аналогічними правами, користувач може змінити пароль вашого аккаунта і отримати доступ до зашифрованих файлів.
5
Якщо ви хочете підвищити ступінь захисту каталогів, використовуйте додаткову програму, наприклад DirLock. Встановіть цю утиліту. Виконайте перезавантаження комп'ютера.
6
Тепер відкрийте меню провідника і знайдіть потрібну папку. Клацніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть пункт Lock/UnLock. Введіть два рази пароль для доступу до цього каталогу. Якщо ви хочете застосувати до нього атрибут «Прихований», встановіть галочку поруч з пунктом Hide. Натисніть кнопку Ok.
7
Мінус цієї утиліти в тому, що ви не зможете відкрити папку без розблокування. Якщо вам знадобилося отримати доступ до інформації, правою кнопкою миші по іконці каталогу і виберіть пункт UnLock. Введіть пароль та натисніть кнопку Ok. Знову встановіть пароль після завершення роботи з потрібною інформацією.