Як повернути гроші з податкової. Як повернути гроші через податкову інпескцію.

З податкової інспекції можна повернути переплачену суму податків за звітний період, а також отримати стандартні, професійні, соціальні та майнові відрахування, якщо раніше покладена сума була внесена платником податку як прибуткового податку.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - пакет документів для отримання вирахування або повернення переплачених податків.
Інструкція
1
Якщо ви помилково перерахували на рахунок Управління Федеральної податкової служби суму, що перевищує ваші податкові платежі у звітному періоді, вам їх повернуть. Для повернення зверніться із заявою в УФНС, заповніть податкову декларацію, прикладіть розрахункові документи вашої організації для звірки.
2
Протягом 1 місяця вам надійде письмове повідомлення про прийняте рішення повернути всю переплачену суму по податкових платежах. Вам її перерахують на банківський рахунок. Так як податкова інспекція працює тільки з Ощадним банком РФ, рахунок повинен бути відкритий в даній фінансовій організації.
3
Стандартний податкове вирахування ви можете отримати за місцем роботи на підставі заяви. Організація може повернути виплачену суму, звернувшись із заявою, декларацією та звітом за підсумковий період.
4
Професійний вирахування можуть отримати індивідуальні підприємці, звернувшись в УФНС із заявою. Також буде потрібно подати податкову декларацію, фінансові звіти для звірки внесених платежів, номер банківського рахунку, паспорт.
5
Соціальний податкове вирахування можна повернути за навчання дітей до 24 років, за оплачені послуги медичного закладу за власним лікуванню, лікуванню чоловіка або дружини, батьків, дітей, а також за перераховані кошти на благодійність.
6
Щоб отримати даний відрахування, пред'явіть в УФНС: - довідку про доходи 2-ПДФО; - заповніть податкову декларацію форми 3-ПДФО; - документи, що підтверджують ваші витрати.
7
Для повернення майнового відрахування, який можна отримати 1 раз в житті за покупку або будівництво житла, а також за покупку земельної ділянки під індивідуальне житлове будівництво, зверніться в УФНС з пакетом документів. Вам потрібно пред'явити: - паспорт; - довідку 2-ПДФО; - заява; - податкову декларацію 3-ПДФО; - платіжні документи, що підтверджують перерахування грошей; - правовстановлюючі документи на придбану нерухомість; - договір купівлі-продажу; - акт прийому-передачі; - договір з банком (якщо нерухомість придбана за іпотечним чи іншого виду кредитування); - номер банківського рахунку.