Як бути дружиною військового. Як відучити чоловіка пити.

Чоловік військовий - це і гордість, і щастя, і додаткова відповідальність для його дружини. Офіцер веде життя, відмінну від життя цивільних, його дружина теж знаходиться в дещо інших умовах, ніж подруги цивільних чоловіків. Перш ніж вийти заміж за військового , дівчина повинна добре подумати, чи впорається вона з цією роллю гідно.
Інструкція
1
Військовий - це не тільки робота, це стиль життя. Так було завжди. Це і гарнізони, де немає милих серцю жінок величезних торгово-розважальних комплексів. Це і кочове життя, коли тільки звикнеш до місця і заведеш друзів, а потрібно знову збирати валізи.
2
Офіцер завжди залишається на службі, навіть коли переступає ввечері поріг свого дому. Це свій світ з чіткими законами і строгими правилами, в якому ваш чоловік знаходиться постійно і в якому тепер доведеться жити і вам. Чоловік-військовий повинен бути впевнений у своїй дружині на всі сто відсотків, він гідний мати «міцний тил».
3
Вам належить тісно спілкуватися з його товаришами, адже дружба і взаємовиручка військових міцна. Тому вчіться готувати багато, щоб гідно прийняти гостей. Тримайте будинок в чистоті і порядку, адже ваш чоловік вчить цьому солдатів і не потерпить грязі в своєму житлі.
4
В основному в сім'ях військових панує патріархат. Ідеально класичне пристрій сім'ї: дружина - хранителька вогнища і мати, а чоловік - годувальник, опора. Офіцеру важливо розуміти саме чітку структуру вашої родини, щоб всі відносини всередині були розкладені по поличках.
5
Мабуть, головним у вашому житті буде любов до чоловіка і дітям, адже строгості вам всім буде вистачати в зовнішньому світі. Влаштуйте в будинку оазис тепла і ніжності, щоб чоловік відпочивав в ньому і душею, і тілом. Тільки тоді він зможе ефективно виконувати свої службові обов'язки, і начальство відзначить його роботу своєчасним підвищенням!
6
Виховання дитини теж буде особливим, адже йому доведеться неодноразово змінювати дитячі садки, школи і розлучатися з друзями. Ви повинні доступно пояснити малюкові, яку потрібну роботу виконує тато, і як його родина повинна йому в цьому допомагати.