Як змінити профіль на XP. Як змінити посилання на профіль.

Зміна користувача профілю в операційній системі Windows версії ХР відноситься до категорії адміністрування і зажадає наявності адміністраторського доступу. Залучення додаткового програмного забезпечення не потрібно.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і відкрийте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Додатково» в діалоговому вікні. Скористайтеся командою «Параметри», що знаходиться в розділі «Профілі користувачів».
2
Вкажіть підлягає заміні користувальницький профіль в каталозі профілів і натисніть посилання «Змінити профіль ». Скористайтеся опцією «Переміщуваний профіль " і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
Скористайтеся альтернативним методом зміни профілю користувача на комп'ютері, що працює під управлінням ОС Windows версії ХР. Для цього поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Продуктивність і обслуговування» і перейдіть в розділ «Адміністрування». Розгорніть вузол «Керування комп'ютером подвійним кліком миші і відкрийте однойменну групу в каталозі консолі.
4
Розкрийте посилання «Службові програми» і перейдіть в розділ «Локальні користувачі та групи». Розгорніть вузол «Користувачі» і викличте контекстне меню облікового запису, що підлягає зміні профілю, кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Профіль» діалогового вікна.
5
Надрукуйте \имя_сервераимя_общей_папки_содержащей_профили_пользователейимя_учетной_записи_пользователяв рядку «Шлях до профілю» для вибору потрібного профілю. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK, і перезавантажте систему для застосування обраного дії.
6
Ще одним методом зміни профілю користувача може служити зміна записів системного реєстру. Однак ця дія є потенційно небезпечним і не може бути рекомендовано недосвідченому користувачу.