Як підключити ноутбук до роутера. перепрограмувати модем adsl router.

Перед багатьма користувачами ноутбуків виникає проблема - як підключити інтернет на ньому через роутер? Звичайно, є можливість без проблем підключити його проводом. Але це не зовсім зручно. Тому краще скористатися можливостями технології Wi-Fi, яку підтримують практично всі ноутбуки та роутери.
Інструкція
1
Перш за все, на час настройки необхідно підключити ноутбук до роутеру звичайним дротом. Увійдіть в панель управління роутером, відкривши в своєму браузері адресу http://192.168.0.1, і введіть логін і пароль для входу (він зазвичай вказаний в документації до роутеру).
2
Після цього включіть сервіс DHCP і перейдіть у вкладку управління бездротовими підключеннями Wi-Fi. Активуйте сервіс, встановивши відповідну галочку. Створіть нову мережу, присвоївши їй ім'я мережі (SSID) і встановивши пароль доступу, довжиною від 8 до 13 знаків (його ще називають ключем мережі).
3
Ви також можете не задавати пароль, але тоді ваша мережа буде доступна для всіх, що вкрай небезпечно. Для посилення захисту створеної мережі від сторонніх включите шифрування - для WindowsXP підійде WPA, а для Windows Vista і Seven, а так же Linux переважніше WPA2.
4
Рекомендується також активувати опцію «прихована мережа» - при цьому мережа не буде видна при пошуку. Запам'ятайте або запишіть ім'я створеної вами мережі та її ключ. Вимкніть провід, що з'єднує роутер і ноутбук.
5
Тепер можна підключити ноутбук до роутеру за допомогою Wi-Fi. Увімкніть модуль Wi-Fi в ноутбуці штатним способом. Зачекайте, поки система буде готова до роботи (зазвичай це займає 1-2 хвилини). Після цього перейдіть до управління мережевими підключеннями і скористайтеся майстром підключення до бездротової мережі. Якщо ви не включили опцію «прихована мережа», то просто виберіть її серед знайдених майстром. Якщо ж опція була застосована, вкажіть назву мережі вручну. Вкажіть за запитом майстра пароль (ключ) мережі. Після цього відкрийте властивості, створеного вами з'єднання і у властивостях компонента «Протокол інтернету (TCP/IP)» виберете опцію «Отримати IP автоматично» .Проверьте підключення до Інтернет.
Щоб підключити принтер до комп'ютера через роутер, можна скористатися послугою фахівця. Однак чим оплачувати його роботу, краще самостійно спробувати це зробити. Тим більше, що ніяких особливих складнощів в цьому немає.
В магазинах комп'ютерної техніки все частіше можна побачити нові моделі лазерних принтерів. Таке обладнання стає необхідним, коли мова йде про отримання якісної сканованою картинки. І справа навіть не тільки в необхідності використання даної техніки, але і в постійному розвитку сучасних технологій.

Можливість підключення принтера через Wi-Fi

Мережа Wi-Fi також використовується часто, і практично в кожному закладі можна підключитися до інтернету абсолютно безкоштовно. Це дуже зручно. Якщо говорити про використання Wi-Fi роутерів, то це найбільш зручний спосіб підключитися до мережі інтернет з інших устройств.Еслі ви недавно придбали новий принтер з функцією підключення до комп'ютера по мережі Wi-Fi, то доцільно буде дізнатися, як саме це зробити самому, ніж викликати спеціаліста та оплачувати його роботу.

Підключення принтера за допомогою роутера

У першу чергу варто відзначити, що звичайні струменеві принтери не мають такої функції, як підключення через Wi-Fi. Від вашого принтера і від того, як створена бездротова мережа, безпосередньо залежить підключення. Найпростіше налаштувати принтер через роутер. Для початку його потрібно налаштувати і створити нову мережу. Майте на увазі, що у роутера повинна бути прошивка, яка підтримує функцію печаті.Подключіте принтер до роутера через USB-кабель, при цьому блок живлення повинен бути вимкнений. Після того, як ви включите харчування роутера, необхідно зайти в web-інтерфейс через комп'ютер. Далі потрібно ввести логін і пароль, на головній вкладці має з'явитися спливаюче вікно, що повідомляє, що принтер був обнаружен.Еслі на вашому комп'ютері встановлена операційна система windows 7, то налаштувати принтер буде найпростіше. Зайдіть в меню «Пуск», а далі в «Пошук». В пошуковому рядку наберіть слово «установка». Після цього комп'ютер знайде список операцій, вам же треба вибрати «Установка принтера». У вікні виберіть «Додати локальний принтер». Далі потрібно створити новий порт під назвою standard TCP/IP Port і ввести адресу вашого роутера, при цьому слід прибрати галочку навпроти «опитати принтер». Тисніть «Далі» .Після того, як пристрій буде виявлено, виберіть тип пристрою, далі пункт «особливе», потім тисніть «параметри». Виставите потрібні значення, після цього система почне шукати драйвер для принтера вашої моделі. Як тільки драйвер буде встановлений, вам залишиться лише привести ваш принтер в робочий стан і натиснути «Готово».