Як скопіювати довгий текст.

Як правило, при копіюванні дуже великих фрагментів тексту утруднення викликає його виділення, а не сама операція приміщення в пам'ять комп'ютера. Але іноді проблеми виникають і з обсягом відведеної на ці операції пам'яті у використовуваному додатку. Способи вирішення полягають у використанні більш зручних методів виділення тексту або в оптимальному виборі програми редагування.
Інструкція
1
У випадку, якщо відкритий в якомусь редакторі текст не поміщається на одному екранному аркуші, основна складність буде полягати у виділенні потрібного фрагмента. Мишкою це робити дуже незручно, тому скористайтеся гарячими клавішами. Встановіть курсор в початок потрібного фрагмента тексту , утримуйте клавішу Shift. Після цього натискайте кнопку PageDown стільки разів, скільки знадобиться для виділення всього фрагмента. Можна її натиснути і не відпускати - в цьому випадку повторювати натискання за вас буде комп'ютер, роблячи це в прискореному темпі. Після того, як буде відзначений весь потрібний фрагмент, натисніть сполучення клавіш Ctrl + C, щоб помістити його в буфер обміну. Якщо скопіювати потрібно весь текст відкритого документа, використовуйте для виділення гарячі клавіші Ctrl + A, а для копіювання Ctrl + C.
2
Копіювати довгий текст в інтернет-сторінках мишкою ще менш зручно. Якщо він повністю поміщений в яке-небудь поле веб-форми, то клікніть це поле лівою кнопкою і натисніть клавіші Ctrl + A. В результаті виділено буде весь вміст цього багаторядкового поля, вам залишиться лише помістити його в буфер обміну за допомогою пункту «Скопіювати »в контекстному меню або натисканням сполучення клавіш Ctrl + C. Цю ж процедуру можна використовувати і в тому випадку, якщо текст є частиною сторінки, а не окремого поля форми. Але в тоді після копіювання і вставки його доведеться «чистити» від усього зайвого перед і після цікавить фрагмента тексту .
3
Якщо використовувати описані стандартні методи копіювання не виходить, спробуйте відкрити документ з текстом в іншому додатку. Кожна програма має власний ліміт пам'яті, що відводиться на операції виділення і копіювання - одні здатні працювати з тексту ми до десятка гігабайт, інші обмежуються сотнею мегабайт. Крім того, щоб укластися в обмеження, що накладаються додатком, можна копіювати довгий текст частинами.