Як налаштувати фото в Моєму Світі. налаштувати основне фото.

Фотографія на особистій сторінці в «Моєму світі» є своєрідною візитною карткою користувача, за допомогою якої його можна знайти на сайті. І тому не випадково аватарке надається особливе призначення. Настроїти зображення в «Моєму світі» зовсім нескладно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - реєстрація в «Моєму світі»;
  • - фото для завантаження.
Інструкція
1
Щоб змінити головну фотографію в «Моєму світі», необхідно зайти в свій аккаунт. Це можна зробити, ввівши на основній сторінці сайту «Майл.ру» логін і пароль, які використовуються для входу в пошту, або клікнути що розташовується на верхній панелі меню посилання «Мій світ».
2
Також можете в своїй поштовій скриньки на «Майл.ру» вибрати в настройках пункт «Анкетні дані» і клікнути на напис під зображенням «Додати/змінити фото».
3
Праворуч, поряд з главою фотографією, клікніть на посилання «Завантажити фото». Після чого на що відкрилася новій сторінці виберіть параметри вашого зображення і спосіб його завантаження. Вона може бути швидкою, звичайної, з інтернету або з веб-камери. Щоб одночасно завантажити кілька фотографій, скористайтеся швидким завантаженням.
4
Вкажіть альбом в «Моєму світі», з якого потрібно додати фотографію. Або, натиснувши кнопку огляд, відзначте місце розташування потрібного вам фотофайлів.
5
Також ви можете скористатися функцією «Налаштувати основне фото», посилання на яку розташовується в правому верхньому кутку сторінки. Опинившись на наступній сторінці, вкажіть, звідки потрібно додати зображення. Якщо фотографія розташовується на комп'ютері, натисніть кнопку «Огляд» і виберіть папку, в якій зберігається зображення. Клікніть на потрібне фото і додайте його в проект.
6
В «Моєму світі» в якості головної ви можете розмістити фотографію з інтернету. Для цього виберіть графу з написом «URL» і введіть адресу сторінки з необхідним вам зображенням.
7
Для того щоб додати фотографію, зроблену за допомогою веб-камери, виберіть відповідний розділ на сторінці завантаження. Налаштуйте камеру і зробіть знімок.
8
Аналогічну фотографію ви можете одночасно додати і на інший проект вашої соціальної мережі. «Мій світ» підтримує зв'язок з «Однокласниками». Тому, якщо ви хочете розмістити фото відразу в двох мережах, достатньо поставити галочку в рядку «Скопіювати в« Однокласники ». Після чого натисніть «Завантажити». Налаштуйте вид мініатюри і збережіть зміни.
Зверніть увагу
Зображення на сайт можна додавати в наступних форматах: JPEG (JPG), BMP, GIF (статичне зображення), PNG і TIFF.