Як налаштувати яскравість в іграх.

У деяких іграх , особливо жанру survival horror (дослівно - жах виживання), де гнітючий морок повинен створювати атмосферу, зображенню не вистачає яскравості. Жах жахом, а зір псувати не хочеться, тому слід зайнятися настройками.
Інструкція
1
Перебуваючи в меню гри, виберіть пункт «Опції» (Options) або «Налаштування» (Settings), використовуючи мишу або клавіші управління курсором (клавіші зі стрілками в правій частині клавіатури). У тому випадку, якщо у вас активний ігровий режим, натисніть клавішу Esc - зазвичай саме на неї налаштований вихід в меню. Також виберіть пункт «Опції»/«Налаштування».
2
Меню «Налаштування» може містити особливу підміню. Виберіть із наявного списку той пункт, який пов'язаний з графікою. Він може так і називатиметься «Графіка» (Graphics) або мати подібне за змістом ім'я. Знайдіть поле, яке відповідає за налаштування яскравості. Якщо у вас встановлена англомовна версія гри, вам необхідно шукати поле Brightness.
3
Перетягніть «повзунок» за шкалою праворуч або вгору (залежно від інтерфейсу). Якщо використовуються цифрові значення, збільште яскравість за допомогою кнопки зі стрілкою вгору, або ж введіть на клавіатурі більш високе значення. Збережіть нові налаштування, використовуючи клавішу Enter, кнопку «Зберегти» або ОК.
4
У деяких випадках вікно налаштувань викликається через окремий файл. Якщо ви не змогли нічого зробити безпосередньо в грі, спробуйте знайти файл «Налаштування» в тій директорії, в якій встановлена гра, або ж в меню «Пуск». Як варіант: налаштування можуть бути виведені на файл запуску - launcher.exe - і йти окремим пунктом в меню або виглядати як кнопка у вигляді шестерінки або гайкового ключа.
5
Якщо не виходить збільшити яскравість через ігрове меню, задайте потрібні налаштування на моніторі. Не виходьте з гри, інакше ви не зможете оцінити правильність налаштувань. Використовуйте відповідну кнопку (коліщатко) на корпусі монітора.
6
У випадку, коли спеціальних кнопок для налаштувань зображення немає, увійдіть в меню монітора і знайдіть пункт Contrast/Brightness («Контрастність/Яскравість»). За допомогою кнопок на корпусі підвищіть значення параметра Brightness і застосуєте нові налаштування.