Як організувати роботу готелю.

Готельний бізнес, особливо в туристичних центрах і на морському узбережжі, залишається інвестиційно привабливим, оскільки окупність вкладень становить близько 5 років. Але, незважаючи на зовнішню простоту виконуваних функцій та послуг, організувати роботу готелю можна по-різному. Для підвищення якості послуг, а, значить, для залучення клієнтів, автоматизуйте її роботу .
Інструкція
1
Сьогодні вже смішно і не рачительно не користуватися тими можливостями, які представляють високі технології. Автоматизація роботи вашого готелю дозволить заощадити на зарплаті персоналу, підвищивши при цьому якість послуг. Автоматизована система, запроваджена в готелі, координуватиме діяльність не тільки відділу прийому і розміщення гостей, а й відділу бронювання, продажів, служби фінансового контролю та господарської діяльності.
2
Придбайте автоматизовану систему з можливістю її налаштування під конкретний готель і специфіку його роботи. Вона повинна бути оптимізована і адаптована до російських умов і законодавству, працювати з касовими апаратами, які дозволені для використання в готельному бізнесі. Впровадження системи дозволить персоналу готелю завжди мати повну інформацію про номерний фонд, несправності і враховувати побажання клієнтів, контролювати і підтримувати порядок в номерах.
3
Навчіть персонал готелю роботі з автоматизованою системою, але не забувайте про те, що він повинен пройти додаткове навчання і отримати уявлення про те, як треба працювати і спілкуватися з клієнтами готелю. Вишколена обслуга, професійно і на високому рівні виконуюча свої робочі обов'язки - ось те додаткова перевага перед конкурентами, яке ви будете мати.
4
Багато власників готельного бізнесу роблять поширену помилку, не приділяючи належної уваги оформленню та змісту номерів. Вони втрачають клієнтів, які вже можуть порівняти якість готельного сервісу і віддати перевагу відпочинок за кордоном. Зробіть так, щоб в номерах було чисто, затишно і зручно, щоб дрібний ремонт виконувався відразу, і постояльці будуть зупинятися у вашому готелі цілий рік, а не тільки в пік сезону. Це дозволить окупити ті витрати, які підуть на організацію роботи готелю та навчання персоналу.