Як відновити пряму кишку.

Після операції з приводу раку прямої кишки з накладенням колостоми можна провести колонопластіку, але не раніше, ніж через 12-16 місяців після оперативного втручання - це відновить безперервність товстої кишки.
Інструкція
1
Наявність колостоми приносить важкі моральні та фізичні страждання. Відновлення безперервності товстої кишки після проведеного оперативного втручання - це основний напрямок соціальної реабілітації, що дозволяє вести активний спосіб життя і продовжувати трудову діяльність.
2
Операція з відновлення безперервності прямої кишки досить складна і дорога процедура. Щоб її провели, необхідно відразу після операції Гартмана встати на чергу для отримання високотехнологічної медичної допомоги. Напрямок нарегіональную комісію випише лікар.
3
Направлення на проведення операції видадуть в одну з провідних медичних клінік країни до відділення колопроктології в порядку черги. Якщо відновлювальний період після операції з накладанням колостоми протікає дуже повільно, відновлення з використанням колонопластікі можуть перенести на більш пізні терміни.
4
У пацієнтів з одноствольній кінцевий колостомою застосовують пластичну реконструктивну операцію через 6-12 місяців. Підготовка до операції проводиться безпосередньо в умовах клініки, куди видано направлення на проведення високотехнологічної медичної допомоги.
5
Відновлювальний період після колонопластікі у кожного пацієнта проходить індивідуально і може зайняти різну кількість часу. Якщо закриття колоностоми пройшло успішно, немає спайок, рубців і свищів, пацієнт може бути виписаний через 30 днів після проведення операції.
6
При ускладненому відновлювальному періоді може знадобитися більш тривалий термін для реабілітації або проведення повторної операції.
7
Після відновлення прямої кишки пацієнт повинен систематично спостерігатися у провідних фахівців свого регіонального центру, виконувати всі рекомендації лікаря, дотримуватися прописану дієту і вести здоровий спосіб життя.