Як зробити тюнінг капота.

Під тюнінгом автомобіля мається на увазі процес його доопрацювання з метою поліпшення заводських характеристик двигуна, гальм, підвіски, а також зміна зовнішнього вигляду та оздоблення салону. Стайлінг проводиться для додання автомобілю незвичайного зовнішнього вигляду, що може виражатися в установці незвичайних бамперів або спойлерів, оригінальною забарвленням, установки підсвічування днища і т. Д.
Вам знадобиться
  • - аерограф;
  • - фарба;
  • - трафарет;
  • - унікальні деталі
Інструкція
1
Обличчям будь-якого автомобіля, безперечно, є капот, який при бажанні автовласника може стати об'єктом стайлінгу. Для тих, хто має гарний смак і добре малює, можна запропонувати аерографію - особливу живописну техніку, пов'язану з нанесенням на поверхню кузова оригінального малюнка за допомогою аерографа.
2
Скористайтеся аерографом, який являє собою пневматичний пристрій для нанесення фарб. Сьогодні можна придбати фарбу будь-якого кольору і відтінку, і проблема полягає лише в тому, щоб зуміти створити неповторну, запам'ятовується композицію. Але перш ніж приступити до нанесення малюнка, визначтеся з його темою, пропорціями, кольоровою гамою і стилем. Далеко не завжди прекрасний ескіз, зображений на аркуші паперу, буде також ефектно виглядати на капоті. Щоб цього не сталося, малюнок повинен відповідати стилю автомобіля, правильно розміщений і витриманий у відповідній кольоровій гамі. На відміну від малярних робіт, де розпилювальний пістолет необхідно тримати на одній відстані від поверхні (25-30 мм), в аерографії положення розпилювального пістолета відносно поверхні може змінюватися, в тому числі по куту нахилу.
3
При нанесенні однотипних розписів без помітних переходів від контрастних плям до легких растушевку пістолетну головку слід тримати в 12-25 см від поверхні при збереженні кута нахилу і відстані протягом всього процесу. А ось для отримання півтонів і непомітних переходів відстань і кут нахилу необхідно змінювати. Так, наприклад, для обробки під шовк або муар пістолет доводиться видаляти від поверхні на 1 метр.
4
Наступний варіант стайлінгу - установка на капот додаткових елементів конструкції - спойлерів, пристроїв для створення додаткової притискної сили при русі автомобіля, емблем та логотипів, подібних знаменитому оленя на капоті старої «Волги». Можлива також заміна повітрозабірника.