Як відсвяткувати ювілей весілля.

Проживши спільно якийсь етап у житті, сімейна пара, як правило, хоче відзначити свій ювілей якось по-особливому. Що до цього спонукає? Це спогади про щасливе зустрічі і зародження почуттів, про незабутні весільних клопотах, про різні багатих подіями роках подружнього життя. Це і задоволення від того, що вдалося зберегти любов, досягти якихось успіхів, виростити дітей і т.д. Яким чином влаштувати сімейне торжество, залежить тільки від вас самих, від ваших бажань і можливостей.
Інструкція
1
Для початку подумайте про те, чого ви чекаєте від майбутньої знаменної дати. Якщо ви вважаєте, що цей день належить тільки вам двом, резонно вибрати який-небудь романтичний варіант свята. Якщо ж ви хочете привернути до цієї події родичів і друзів, готуйтеся до гучного і веселого проведення часу з цікавим сценарієм і безліччю організаційних клопотів/
2
Розрахуйте, які кошти з сімейного бюджету ви готові витратити на організацію свята, на частування та подарунки.
3
У тому випадку, якщо ви вирішили відзначити свій ювілей тільки вдвох, навряд чи варто проводити цей день вдома, як би добре і затишно вам в ньому не було. Додому, як в тихе і спокійне сімейне гавань, добре прийти ввечері після цікавого і переповненого незвичайними враженнями святкового дня.
4
У цілому ж можна розглянути такі варіанти ювілею: 1) Похід або поїздка по тих місцях, які навіюють вам романтичні воспомінанія.2) Те ж саме, але по тих місцях, про які ви тільки чули і мріяли коли-небудь побувати. Це можуть бути як простори рідної країни, так і зарубіжна поїздка - з екскурсіями, затишним ввечері в ресторанчику, відвідуванням пляжу або клуба.3) Якщо ви любителі активного способу життя, то вам, можливо, сподобається похід в ліс, катання на човні або катері по річці, поїздка на велосипеді і т.д.4) Зніміть номер в хорошому готелі і насолоджуйтеся спілкуванням один з одним. Сходіть в ресторан, потанцюйте, згадайте найкращі події у вашому жізні.5) Романтична вечеря зі свічками, музикою і шампанським можна влаштувати і вдома. Традиційно, але ж і простота може бути привабливою в очах багатьох подружніх пар.6) Хочете яскравих вражень з екстримом - до ваших послуг занурення в підводний світ, плавання з дельфінами, стрибки з парашутами, політ на повітряній кулі або планері, гонки на мотоциклах і т.п.
5
Якщо ви люди товариські, ймовірно, ви віддасте перевагу більш галасливі і багатолюдні сценарії ювілею. У цьому випадку можна застосувати традиційне святкування ювілею згідно з його смисловим назвою - ситцеве, шкіряна, дерев'яна, рожева, срібна та ін. весілля припускають відповідні подарунки молодятам та відповідний антураж. Тематична вечірка на честь дня народження вашої сім'ї в стилі ретро - теж непогана знахідка для святкування ювілею.
6
В даний час часто влаштовують своєрідне повторення весілля, запрошуючи людей в той же ресторан. Хоча начебто вже все було, але виглядає зовсім по-новому, незвично і цікаво. А любителям шуму і веселощів припаде до душі святкування ювілею в молодіжному клубі.
7
Можна, звичайно, влаштувати це свято і на природі, влаштувавши пікнік і запросивши туди найближчих друзів і родичів. Як би ви не вирішили відзначити свою річницю, найважливіше в ній - атмосфера любові та взаєморозуміння, щирості.