Як зшити жилет з хутра. Викрійка жилета з хутра.

В демісезонний період, коли зимові холоди вже відступили, а весняне тепло ще не настав, часто встає питання - що саме носити в таку погоду, щоб відчувати себе досить комфортно. У зимовій куртці може бути занадто жарко, а в тонкій куртці, навпаки - занадто холодно. У такій ситуації вирішенням проблеми може бути стильний, легкий і теплий хутряний жилет, який, разом з тим, прекрасно підходить для демісезонного погоди. Такий жилет відрізняється універсальністю і підходить як до спортивного повсякденного стилю, так і до витонченого вечірнього костюма. Ви можете зшити самостійно хутряний жилет будь-якого кольору, що підходить і до джинсів, і до спідниць.
Вам знадобиться
  • -Трікотажное підставу; - Хутро
Інструкція
1
Вам буде потрібно метр подкладочного шовку і метр будь-якого штучного хутра, будь фактури і будь-якого кольору. Найкраще, щоб обраний вами хутро було достатньо гладким і м'яким, і щоб його основа була виготовлена з еластичного трикотажу - це полегшить процес зшивання хутряних деталей жилетки.
2
Зніміть мірку з обхватом грудей, а потім побудуйте викрійку. Накресліть на папері прямокутник, довжина якого дорівнює прорахованому обхвату грудей, а ширина дорівнює 75 см. Виріжте деталь і складіть її вдвічі.
3
Для того, щоб намітити контури горловини і пройм, візьміть готовий жилет вашого розміру, прикладіть до викрійці і обведіть лінії пройм і горловини. Викрійка увазі відсутність бічних швів у вироби, що робить ваш жилет більш витонченим і менш об'ємним.
4
Потім покладіть хутро виворітного стороною вгору і перенесіть на нього викрійку. Зріжте кут горловини, а потім по заготовленим викрійками розкроїте підкладкову тканину.
5
На швейній машинці прострочіть разом хутряні та підкладкові деталі. Потім прострочіть разом плечові шви передніх і задніх деталей, і виверніть жилет з вивороту на лицьову сторону.
6
З того ж відрізу хутра виріжте смуги шириною в 10 см, зшийте їх разом і виверніть, а потім пришийте комір до горловини. Пришийте до жилету застібки і додайте аксесуари та прикраси.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/CrhQZH5ht2c
Зверніть увагу
Почнемо з простої викрійки, для якої знадобитися приблизно пів метра хутра шириною близько 150 сантиметрів. Викроюємо деталі, зшиваємо, такі ж викроює з підкладкової тканини, пришили підкладку - жилет готовий. Друга форма хутряного жилета, як дві краплі води схожа на першу, тільки він окантований широкими планками довго-ворсового хутра.
Корисна порада
В цьому випадку прекрасним рішенням може стати стильний, теплий і легкий хутряний жилет, ідеально відповідний для демісезонного періоду. Викрійка хутряного жилета універсальна і підійде як до повсякденного casual стилю, так і до красивого вечірнього вбрання для виходу в світ. Ви можете зшити жилет з хутра абсолютно будь-якого забарвлення і покрою, який буде підходити і до спідниць і до джинсів.