Як зібрати паперовий літак. Як робити літак з паперу.

Людям, які хоч трохи знайомі з мистецтвом орігамі, відмінно відомо, скільки неймовірно цікавих речей можна створити з листа звичайного паперу. Паперовий літак є досить простий виробом, але існує багато різних способів створення цього предмета.
Вам знадобиться
  • - листок паперу;
  • - фарби.
Інструкція
1
Щоб зробити паперовий літак ик, візьміть листок звичайного паперу або лист не дуже товстого картону. Для виготовлення цієї моделі можна також використовувати кольоровий папір. Лист повинен бути довгастої прямокутної форми, щоб з нього можна було зробити літак .
2
Папір покладіть на плоску поверхню, а потім зігніть її навпіл чітко по вертикалі. Проведіть по отриманому згину нігтем, щоб позначити лінію, яка є вертикальною віссю симетрії. Листок розігніть назад. Заготівля для майбутнього літак а з паперу готова.
3
Верхні кути з лівого і з правого боку загніть таким чином, щоб на вертикальній центральній осі вони стикнулися сторонами. Якщо лист прямокутної форми, то ці куточки повинні зайняти практично третина всього листа. Пам'ятайте, що, чим менше робити кути, тим більше вийдуть у літак ика крила і, відповідно, тим він буде легше. А чим легше буде літак ик, тим на більш довгі дистанції він буде літати.
4
Одержаний після загинання кутів трикутник загніть ще раз таким чином, щоб отримати в результаті щось схоже на запечатаний конвертик.
5
Зробіть літак Іку крила: вийшли після декількох операцій верхні кути загніть, як і попередні. Тільки тепер на центральній лінії вони не повинні стикатися - між кутами залиште невелику відстань. Завдяки цьому буде полегшено носова частина паперового літак а, що зробить його більш мобільним.
6
Завертайте кути таким чином, щоб було видно маленький трикутник. Його теж загорніть, закріплюючи тільки згорнуті кути. Потім знову зігніть літак по центральній осі. Гарненько розрівняйте крила, після чого вийшов паперовий «агрегат» може бути випробуваний на легкість і дальність польоту. При бажанні, такий паперовий літак ик можна розфарбувати або розмалювати.
Складаються літаки за лічені секунди, головне, щоб під рукою була зошит, з якої можна вирвати лист. Папір легко набуває ту форму, яку ви їй надаєте і, при цьому, їй властива жорсткість, що дозволяє цю форму закріпити, тому ви можете робити паперові літачки, не докладаючи особливих зусиль.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу.
Інструкція
1
Необхідно взяти паперовий лист і покласти його так, щоб більш вузька сторона перебувала перед вами. Далі складіть вузькі кути, які знаходяться з протилежного боку від кутів, що лежать перед вами, під кутом 45 ° так, щоб вони були щільно розташовані один біля одного.
2
Після того, як виконали ці дії, зігніть аркуш поперек по межі, де закінчуються ті кути, які ви виконали раніше. Продовжуємо складати кути, але тепер алгоритм дій буде трохи відрізнятися. Тепер кути потрібно скласти навскіс, при цьому вони повинні розташовуватися на лінії симетрії тієї фігури, яка вийшла в результаті ваших дій.
3
Потім складайте утворився в центрі куточок, в результаті чого повинен вийти замок, всередині якого знаходяться ті кути, які вийшли на попередньому етапі.
4
Тепер отриману фігуру потрібно скласти навпіл, але так, щоб її складки перебували зовні.
5
Далі для того, щоб вийшла несуча літак по повітрю частина крила, відігніть з двох сторін аркуша крила вироби з паперу і поставте їх так, щоб вони розташовувалися під кутом 90 ° по відношенню до корпусу . Тепер класична модель літачка з паперу, політ якої чергується поперемінним злетом вгору і пікіруванням вниз, готова.
Зверніть увагу
Близько 10-20 років тому літачки виготовляли з однієї сторінки шкільного зошита, тому це заняття було популярно серед школярів, яким нічим було зайнятися, а на сьогоднішній день особливою популярністю користуються аркуші формату А4, яка скрізь продається і має ті ж властивості, що і звичайна тетрадний папір.
Корисна порада
Існує кілька варіантів виготовлення з паперу літачків. Одні варіанти простіше, інші - складніше; для одних моделей краще підходить м'яка і тонкий папір, а для інших, навпаки, щільніше. Одні твори паперового мистецтва летять по прямій лінії, а іншим властивий політ по звивистій траєкторії.