Як зварити мідні дроти. Як зварювати дроти будинку.

Як вважають фахівці, з'єднання проводів за допомогою зварювання - це самий ефективний і надійний спосіб з'єднання. Особливо актуальний такий метод при з'єднанні проводів з великим перетином, які, як відомо, з'єднати між собою якимось іншим способом (спайка або скрутка) практично неможливо.
Вам знадобиться
  • - зварювальний апарат;
  • - флюс;
  • - будівельний ніж;
  • - наждачний папір.
Інструкція
1
Перш за все, хотілося б відзначити, що з'єднання дротів (проводів) може відбуватися з використанням трьох видів зварювання - газова, контактна або термитная. Кожна з них забезпечить високу якість, а ось який спосіб використовувати в з'єднанні - вирішувати тільки вам.
2
Візьміть дроти , які необхідно скріпити методом зварювання. Звільніть їх кінці від ізоляції на 30-35 міліметрів. Зачистіть їх до блиску. Зробити це можна, наприклад, наждачним папером.
3
Скрутите кінці проводів, які звільнені від ізоляції і зачищені, і покрийте флюсом (спеціальний засіб для зварювання). При цьому покривати слід безпосередньо місце зварювання (5-10 міліметрів). Зафіксуйте за допомогою спеціального затиску скрутку в вертикальному положенні.
4
Пригорніть вугільний електрод до кінців дроту. Знайте, що під впливом напруги (9-12В) від зварювального апарату на кінці скрутка розплавляється і утворюється свого роду кульку, який професіонали називають зварної.
5
Якщо ви виробляєте зварювання за участю мідного дроти , то в такому випадку краще всього використовувати газовий апарат. Візьміть мідний дріт і зачистите на ньому ділянку в 50 міліметрів. Скрутіть його з алюмінієвим, який попередньо звільніть від ізоляції і зачистите, як вказувалося вище.
6
Почніть зварювання. Пам'ятайте, газове зварювання від контактної відрізняється лише самим джерелом нагрівання і пристроєм охолоджувачів. Закінченою процедура зварювання вважатиметься тоді, коли на дроти х утворюється характерний металевий кулька.
7
Що стосується термітного зварювання, то тут дії відбуваються за допомогою спеціальних термітних патронів, які представляють із себе невелику сталеву трубку з суцільною або поздовжньої щілиною. При такому методі зварювання необхідно звільнити дроти від ізоляції, зачистити їх кінці і вставити по одному в термітний патрон. Після цього патрон підпалюється спеціальної термитной сірником. При горінні утворюється температура до 4000 градусів, це призводить до розплавлення металів і, відповідно, зварюванні проводів.