Як вивчити мову з нуля. вивчаємо Український алфавіт з нуля.

Незважаючи на те, що в школі іноземний мову є обов'язковою дисципліною, лише небагатьом вдається повноцінно оволодіти ним за час навчання. Між тим, вивчити мову з нуля цілком можливо і за більш короткий період. Чітка мотивація і правильно обраний курс допоможуть домогтися успіху в цій справі.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - навчальний курс.
Інструкція
1
Визначте цілі вивчення мову а. Необхідність здати міжнародний іспит, влаштуватися на роботу в іноземну компанію, впевнено почувати себе в зарубіжних поїздках, спілкуватися з людьми з інших країн: залежно від ваших намірів мінятиметься і метод навчання.
2
Почніть з освоєння азів, без яких неможливе вивчення будь-якого мову а. Алфавіт, правила читання і елементарні основи граматики: незалежно від мети, без даних етапів не обійтися. Спробуйте розібратися з цими питаннями самостійно, використовуючи самовчитель або курс для домашнього навчання.
3
Коли ваші початкові знання будуть досить стійкі, виберіть найбільш прийнятний для вас спосіб контактного вивчення мову а. Це можуть бути спеціалізовані курси, школа дистанційного навчання, уроки по скайпу. Навіть якщо ваша мотивація досить сильна, а самостійні уроки просуваються досить непогано, контроль з боку і наявність співрозмовника - обов'язковий фактор успішного навчання.
4
Паралельно з освоєнням обраного курсу почніть читати художню літературу. Спочатку виберіть адаптовані книги, а потім переходите до повних текстів. Для навчання ідеально підійдуть детективи і любовні романи: навіть якщо книга не є літературним шедевром, вона дозволить вам збагатити свій лексикон значним кількість нових слів і виразів. Виписуйте всю незнайому лексику, переводите і заучуйте її. Поступово ви виявите, що досить великий словниковий масив повторюється від твору до твору.
5
Почніть дивитися художні фільми, серіали, а потім і новинні передачі на досліджуваному мову е. Будьте готові до того, що перший час ви майже нічого не будете розуміти, навіть якщо до цього займалися посилено і ефективно. Для полегшення завдання можете вибрати фільми з субтитрами, проте згодом відмовляйтеся і від них. Приділяйте перегляду, як мінімум, 20 хвилин в день: поступово ви звикнете до іноземної мови і почнете легко розуміти її.
Корисна порада
Не бійтеся робити помилки в розмовній мові, навіть якщо вивчаєте мову недавно. Ваше завдання - висловити свою думку будь-яким способом, а правильність побудови фраз ви освоїте з практикою.