Як відкрити поштову скриньку.

Важко уявити собі користувача інтернету, який не має власного поштового ящика . За допомогою електронної пошти можна вести дружню або ділову переписку, обмінюватися різними файлами. Адреса електронної пошти необхідний для реєстрації на інтернет-сайтах. Поштові послуги пропонують багато сайтів і способи реєстрації на них дуже схожі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або мобільний телефон з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Надрукуйте в адресному рядку браузера адресу сайту, на якому ви збираєтеся створювати собі поштову скриньку. Натисніть Enter і перейдіть на сайт. Знайдіть на сторінці напис «Реєстрація у пошті» або «Зареєструвати новий акаунт» та натисніть на неї.
2
На сторінці з реєстраційної анкетою вкажіть необхідні дані. Введіть своє ім'я, прізвище, дату народження, ваше місто і підлогу. Придумайте назву своєї поштової скриньки - логін, який повинен складатися з латинських букв та/або цифр. Регістр букв в логіні не має значення (petr і Petr - це одне і те ж). Прогалини в логіні не допускаються, можна використовувати точку і дефіс, які рівнозначні (petr.ivanov - те ж саме, що і petr-ivanov).
3
Придумайте пароль для входу у свою поштову скриньку. Використовуйте для створення пароля як рядкові, так і прописні латинські літери, цифри та символи. Чим складніше буде це поєднання, тим кращий захист буде у вашої поштової ящика . Повторіть введення пароля в реєстраційну форму для того, щоб система перевірила правильність пароля.
4
Вкажіть свій номер мобільного телефону. Після реєстрації на ваш телефон прийде смс-повідомлення від системи зі спеціальним кодом для підтвердження вашої реєстрації в пошті. Якщо у вас немає мобільного телефону або ви не хочете його вказувати, виберіть «секретне питання» для відновлення пароля.
5
При бажанні придумайте самі секретне питання. Вдрукувати в форму відповідь на питання. Якщо у вас вже є адреса електронної пошти, введіть його в рядок «додатковий e-mail». У разі втрати пароля цю адресу буде використаний для відновлення.
6
Прочитайте угоду користувача. Натисніть на кнопку «Зареєструватися». Якщо до цього ви вказували номер мобільного телефону, введіть код, який прийшов по смс. Якщо у вас немає мобільного телефону, введіть код перевірки зі сторінки. Перевірте правильність усіх введених вами даних і натисніть ще раз «Зареєструватися». На цьому реєстрація буде закінчена і ви потрапите на сторінку свого нового поштового ящика .
Корисна порада
При роботі з електронною поштою ви зможете в будь-який момент змінити свій пароль для входу в пошту і секретне питання. Для цього треба зайти в розділ «Налаштування» і підрозділ «Пароль».