Як включити звук на передній панелі. Непрацюючі 2 передніх на системника гнізда зелений рожевий.

Гнізда для навушників або колонок і мікрофона, розташовані на передньої панелі комп'ютера, нерідко діють. Збирачі просто забувають їх підключати. Виправте їх помилку, і підключати аудіопристрої стане помітно зручніше.
Інструкція
1
Не полінуйтеся заглянути в інструкцію до звуковий карті (або материнської платі, якщо звукова підсистема вбудована). Дізнайтеся, забезпечені Чи гнізда для аудиоустройств контактами, що реагують на підключення штекерів. Якщо такі є, переробку краще не виробляти - можливі помилки в роботі звуковий підсистеми.
2
Обесточьте комп'ютер і всі підключені до нього периферійні пристрої. Розташуйте системний блок таким чином, щоб його було зручно обслуговувати. Зніміть з нього ліву кришку (якщо він горизонтальний - верхню).
3
Якщо у корпуса маються передні гнізда для аудиоустройств, всередині нього ви виявите два ні до чого не підключених штекера. Зазвичай вони прив'язані до якоїсь стійці з метою виключення торкання материнської плати та інших вузлів. Відв'яжіть їх.
4
Погляньте на задню стінку - чи є серед отворів для плат розширення такі, з яких витягнуті заглушки. Якщо такі відсутні, зніміть одну з заглушок, краще що знаходиться якомога ближче до звуковий карті. Просмикніть кабелі в отвір.
5
Отсоедините від карти колонки (або навушники) і мікрофон. Приєднаєте замість них штекери відповідно до їх квітами (червоний - вхід, зелений - вихід). Аудиоустройства підключіть до гнізд передньої панелі, що має відповідні кольори.
6
Встановіть на корпус комп'ютера ліву кришку. Увімкніть живлення комп'ютера і всіх периферійних пристроїв. Переконайтеся, що звукова карта і раніше працює. Якщо виявилося, що ви переплутали гнізда, поміняйте штекери на задній стінці місцями. При цьому не торкайтеся їх металевих контактів і корпуса комп'ютера одночасно, особливо, якщо колонки працюють від мережі. Краще перед цим тимчасово їх знеструмити. Надалі, здійснюючи швидке від'єднання і під'єднання аудиоустройств до передньої панелі при включеному комп'ютері, також попередньо знеструмлюють ті колонки (а також мікрофони з вбудованими або зовнішніми підсилювачами), які живляться від мережі.