Як у Firefox видалити журнал.

Журнал браузера Mozilla Firefox містить в собі всі відомості про відвідані вами сторінках в інтернеті. Незважаючи на великі переваги даної опції, вона має один істотний недолік - будь-який користувач може дізнатися про ваші дії в інтернеті. Щоб цього не сталося, журнал можна легко очистити.
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет;
  • - браузер Mozilla Firefox.
Інструкція
1
Для видалення списку відвіданих сторінок запустіть веб-браузер Mozilla Firefox, зайдіть в меню « Журнал » і виберіть «Показати весь журнал». Перед вами відкрилося віконце з переліком записів, виділіть їх усі одночасним натисканням клавіш Ctrl і А (англійська). Потім увійдіть в меню «Управління» і виберіть «Видалити». Після скоєння цих дій ваш журнал повністю очиститься.
2
Щоб зробити автоматичне видалення журналу при завершенні роботи з браузером, зайдіть в меню «Інструменти», клацніть по розділу «Налаштування» і встановіть галочку поруч з написом «Очищати історію при закритті Firefox». При цьому в розділі «Параметри» ви можете самостійно вибрати об'єкти, що підлягають видаленню. Це можуть бути як відвідані сторінки, так і збережені паролі.
3
Визначити період видалення списку відвіданих сторінок. Для цього в розділі «Конфіденційність» вкажіть потрібну кількість днів для опції «Пам'ятати історію відвідувань Проте ..». По закінченню цього періоду Mozilla Firefox буде очищати журнал від старої інформації.
4
Якщо у вас немає часу копатися в настройках браузера або вам просто лінь це робити, виберіть у ньому режим приватного перегляду. Зробити це можна, натиснувши на пункт «Увійти в режим приватного перегляду» в меню «Інструменти». При роботі в такому режимі Mozilla Firefox не збереглося жодних відомостей про відвідані сайти, пошук, викачування та багатьох інших вчинених вами діях.
5
Коли вам потрібно приховати відвідування тільки деяких сайтів, скористайтеся зручною опцією, що дозволяє не відображати в журналі певний сайт. Вона знаходиться в розділі « Журнал » - «Показати весь журнал». Клацніть правою кнопкою на потрібному сайті і виберіть у контекстному меню пункт «Забути про цей сайт». Після цього в журналі не будуть бачити сліди перебування на ньому.