Як поводитися в Парижі.

Париж - один з найпопулярніших міст планети. Тут є маса способів провести час. Найчастіше питанням, як вести себе в Парижі , задаються люди, вперше збираються приїхати сюди.
Вам знадобиться
  • - путівник по Парижу;
  • - схема метро;
  • - російсько-французький розмовник;
  • - квитки на основні визначні пам'ятки.
Інструкція
1
Будь-яке спілкування починайте з ввічливого Bonjour, навіть якщо далі перейдете на іншу мову. Використовуйте розмовник для складання більш складних фраз. На жаль, англійську та інші мови у Франції мало поширені. Вивчіть хоча б кілька слів по-французьки. Французи - фанати своєї мови. Замініть слова, яких вам не вистачає, посмішкою. Не забувайте про інше чарівному слові - merci.
2
Навчіться користуватися паризьким метро. На перший погляд його схема шокує. Але якщо вдивитися, то виявиться, що велика кількість ліній забезпечує зручність пересадок. Кожен маршрут позначається своїм кольором і номером. Для входу необхідно купити картонний квиток. Але врахуйте, що за готівкові його легше придбати в центрі, а на околицях автомати на станціях часто налаштовані на пластикові картки. Якщо ви освоїте метрополітен, то ваші пересування стануть легше.
3
Пройдіться по Монмартру, підніміться на Ейфелеву вежу. Є ще кілька знакових місць, які бажано відвідати. Насамперед, це Лувр, Латинський квартал, Монпарнас. Простудіюйте путівник по Парижу і складіть власний план огляду міста. Число значущих музеїв у місті велике. Не пропустіть знаменитий д'Орсе, де виставлені імпресіоністи. Не забудьте про центр Помпіду, якщо небайдужі до сучасного мистецтва. Підніміться і на вежу Монпарнаса, де оглядовий майданчик знаходиться на 56 поверсі. Крім того, на центр Парижа можна подивитися і з дзвіниці Нотр-Дам де Парі. На всі головні визначні пам'ятки треба буде купувати квитки.
4
Складіть гастрономічний план подорожі. Французька кухня вимагає вдумливого підходу. Крім багетів і круасанів, треба спробувати знамениті сири - камамбер, брі, рокфор. Дегустувати вина можна вже після полудня, але головне - не бути п'яним. А кондитерські Парижа гідні особливої уваги. Хтось без розуму від крему-карамелі, а хтось віддасть перевагу крем-брюле з запеченою скоринкою. У ресторанах і кафе прийнято залишати невеликі чайові навіть у тому випадку, якщо плата за обслуговування включена в рахунок.