Як позбутися мишей. запікати яблуко дитині.

Проблема боротьби з мишами особливо актуальна в приватних будинках, поблизу городів і полів. Після збору врожаю з настанням холодів миші починають шукати містечко потепліше, обгрунтовуються в погребах, сараях, забираються в підпіллі будинків.

Ось п'ять способів, які допоможуть ефективно боротися з мишамі.Способ 1 - Кот. Кращим способом позбавлення від мишей завжди була і залишається кішка в будинку/квартирі, або кіт. Йому відведемо заслужене перше місце. І винищить наявних, і застрахує на майбутнє. Але не всі можуть собі дозволити тримати кота, причини бувають разние.Способ 2 - Мишоловка. Мишоловки бувають тлумачні, бувають - не дуже. Добре допомагає зловити мишу баночка, поставлена горлечком на монетку в 10 коп.- ніякої жорстокості, можна "улов" навіть пересадити в клітку. Цей спосіб дає дуже хороші результати, коли мишка - випадкова гостья.Способ 3 - Зола. Перевірений спосіб захисту приватного будинку від мишей і щурів - деревна зола. Нею щедро посипають підлоги в погребі, дворових спорудах і подпол будинку. Зола має лужну реакцію і дуже не подобається голим лапкам гризунів. Довго вони таке випробування не терплять і уходят.Способ 4 - Яд. Допомагають вивести мишей "їстівні" приманки з додаванням спеціального отрути (купується в городніх магазинах, має інструкцію) або будівельного гіпсу. Підходить тим, у кого немає пролазливих дітей або домашніх тварин, які теж можуть пострадать.Способ 5 - Чернокорень. Чудово вирішує проблему, як позбутися мишей і щурів польове рослина чернокорень. Його насіння можна виписати поштою або зібрати в середині літа уздовж селищних доріг. Вищий бал і по гуманності (гризуни просто покидають і ваш будинок, і ваш город, де ви в декількох місцях його посадили), і за результативністю, і по простоті і безпеки використання - на городі вирощуєте рослина, восени розкладаєте в підпіллі, підвалі - де потрібно. Але цей спосіб вимагає подумати про проблему заблаговременно.Ізвестно, що миші переносять паразитів і небезпечні для людини інфекції. До лабораторних білим мишам ця небезпека навряд чи відноситься, але яка втекла з клітки біла мишка не гірше польовий буде гризти, і псувати все на своєму шляху, залишаючи характерні сліди своєї життєдіяльності. Звичайно, завжди простіше попередити неприємності, щоб потім не стикатися з сумними наслідками.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ax8Upvje8uk
Коли у вашому домі з'являються миші, вони можуть приносити величезні руйнування і шкоду вашим домашнім тваринам і близьким. Тому позбутися їх необхідно якомога скоріше.
Вам знадобиться
  • Миючий засіб з хлором
  • Губки для миття
  • Арахісове масло
  • Мишоловки
  • Щуряча отрута
Інструкція
1
Щоб позбутися мишей в квартирі, для початку вам потрібно почистити весь будинок цілком, тобто позбутися будь-якої пилу та сміття по всій квартирі. Мишки люблять облаштовувати свою нору за допомогою хазяйської бруду. Тому якщо ви не будете охайні, ви тим самим допоможете мишам комфортніше облаштувати їх побут.
2
Переконайтеся, що вимили весь будинок миючим засобом з вмістом хлору. Простежте, щоб будь-яка щелка і кожне важкодоступне місце були ретельно оброблені.
3
Наступним кроком для того, щоб позбутися від мишей , вам потрібно перевірити свою квартиру на наявність норок. Особливо добре перевірте темні містечка - простір під ванною, раковиною, шафами і т.п. Досліджуйте стіни, може бути там є дірочки?
4
Усі знайдені норки і будь-які інші зазори, достатні для того, щоб через них в квартиру проник мишеня, потрібно наповнити будівельною піною. Таким чином, ви запечатаному все мишачі ходи. І вам залишиться позбутися тільки від тих мишей , які в даний момент залишилися у вашій квартирі.
5
Просипьте щурячу отруту в важкодоступних для дітей і домашніх тварин областях квартири. Пам'ятайте, що цей порошок може дійсно заподіяти серйозної шкоди вашим домочадцям, тому вибирайте місця обробки з розумом.
6
Щоб позбутися мишей в квартирі, розставте по квартирі мишоловки. Як наживка використовуйте арахісове масло - так миша швидше прибіжить в капкан.
7
Протягом наступних декількох тижнів держите вашу квартиру в максимальній чистоті і регулярно перевіряйте всі пастки і посипані отрутою простору. Напевно виявите безліч повалених мишей .
Зверніть увагу
Якщо ваші миші крупного розміру, не використовуйте мишоловки, посаджені на клей. Велика миша легко їх них вибереться.