Як поміняти оперативну пам'ять.

Правильно підібрана і встановлена оперативна пам'ять збільшує швидкодію комп'ютера. Зараз в основному використовується двоканальна пам'ять , вона ефективно працює, коли в систему встановлені два абсолютно однакових модуля пам'яті.
Інструкція
1
Завжди, перш ніж відкривати системний блок і міняти його вміст, необхідно відключати електроживлення корпусу. Потім можна зняти бічну стінку корпусу.
2
Роботи по заміні планок пам'яті зручно проводити, поклавши системний корпус набік. Знайдіть роз'єми для модулів оперативної пам'яті на материнській платі. Іноді для доступу до роз'ємів доводиться тимчасово відключити шлейфи даних або дроти живлення від інших внутрішніх пристроїв.
3
Натисніть одночасно на пластикові засувки, розташовані з боків планки пам'яті і фіксуючі її в роз'ємі. Від цього планка "підстрибне" вгору і її можна буде легко витягти з роз'єму.
4
Вставте нову планку пам'яті в вільний роз'єм. Якщо ви міняєте все планки пам'яті, то слід починати займати роз'єми з першого (іноді виробники починають маркування із нульового номера, тоді почніть з нього). Все планки забезпечені спеціальним захистом у вигляді пластикової виїмки на корпусі планки, таким чином ви не зможете вставити планку не тим боком. Не застосовуйте силу, планки входять в роз'єми досить легко.
5
В ідеалі, коли ви утопите планку в роз'єм до кінця, пластикові засувки самі встануть в закрите положення. Практично можна трохи допомогти їм у цьому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aOFwbhTPGeQ