Як швидко спалити калорії. швидко спалити калорії будинку.

Щоб швидко спалити калорії , кількість енергії, що витрачається повинно перевищувати споживану. Для цього вам знадобиться таблиця калорійності продуктів. Готуйте страви в суворій відповідності з рецептами, де точно вказана їх харчова цінність. І, звичайно ж, без фізичних вправ вам не обійтися.
Інструкція
1
Аеробіка - ефективний і популярний вид навантаження для швидкого позбавлення від зайвих калорій. Багато енергії витрачається під час виконання вправ, спрямованих на серцево-судинну і дихальну системи. Тому займайтеся активної гімнастикою, танцями, їздою на велосипеді, стрибками на скакалці, пробіжкою, спортивною ходьбою. Це допоможе вам швидко позбутися зайвої ваги. Надмірне навантаження (більше 3-х разів на тиждень по півгодини інтенсивних тренувань) буде спалювати НЕ жирову енергію, а зменшувати м'язову тканину. Але це зовсім не той ефект, який переслідує більшість борців за красу тіла.
2
Силові вправи для тренування окремих груп м'язів теж забирають багато енергії. Але не чекайте від походу в тренажерний зал швидкого зниження ваги. Спочатку буде активно наростати м'язова маса і початковий вага моментально не знизиться, як би вам цього не хотілося. Регулярні, грамотно побудовані складні навантаження (кілька разів на тиждень протягом 30-45 хвилин) відчутно знижують загальну масу тіла.
3
Існують практики, які спрямовані на розтяжку, розвиток глибинної мускулатури тіла (пілатес, йога). Вони спалюють калорії дуже ефективно, хоча і не так швидко як, наприклад, аеробіка.
4
Перегляньте своє звичне харчування. Їжте часто (по 4-5 разів на день) і потроху. За 30 хвилин до їжі випийте склянку прохолодної води. Протягом дня також вживайте необхідну кількість рідини. Увечері обмежтеся фруктовим або овочевим салатом.
5
Виробіть хороші звички для щоденного спалювання споживаної енергії. Відмовтеся від ліфта на користь сходів. Замість їзди на громадському транспорті ходіть пішки, якщо відстань від будинку до роботи не надто велике і час дозволяє це зробити. Також добре висипайтеся і відпочивайте протягом дня.