Як брати від життя все.

Люди, дихаючі повні груди і існуючі в просторі, повному радості і несподіванок, мріють взяти від життя все. Але на ділі це виявляється не так-то просто, адже охопити двома руками весь світ просто неможливо.
Інструкція
1
Розставляйте пріоритети. Розумна людина, звичайно ж, зрозуміє, що взяти все і відразу у нього не вийде. Якщо ви твердо вирішили отримати від своєї життя все, варто задуматися, що ж саме входить у ваше особисте поняття цього всього. Для одних це матеріальні блага, для інших - багата духовне життя. Існує безліч варіантів, тому позначте приблизний список бажаного.
2
Створіть рамки-обмежувачі. Часто в гонитві за задоволенням, яке, безсумнівно, виявиться у вашому списку, люди втрачають контроль. Досягти екстазу можна шляхом страхуемого стрибка з водоспаду, любові до жінки або ж наркотиків - різні шляхи приведуть до різних наслідків. Розставте пріоритети.
3
Розширюйте коло спілкування. Цікаві люди, які ведуть вас в різні місця і життєві ситуації, здатні показати набагато більше, ніж ви зможете побачити самі. Тому намагайтеся вливатися в компанії, що відрізняються один від одного. Так ви зможете зазнати безліч нових відчуттів.
4
Розширюйте кругозір. Для того щоб брати від життя все, потрібно багато чого знати. Вбирайте знання як губка, закладайте в себе історію країн, культур і релігій, читайте книги, вивчайте інші доступні матеріали. Без знань повна життя просто неможливе.
5
Не зациклюйтеся на досягненні однієї з цілей, це прямий шлях до провалу в інших напрямках. Намагайтеся не віддаватися одному напрямку. Наприклад, якщо ви вирішили відвідати джунглі у важкодоступних для цивілізації районах, не варто забувати про те, що для цього потрібно заробляти чималі кошти, піклуватися про спорядження і досвідчених попутників. А на все це потрібен час. Поки воно йде, ви встигнете взяти від життя чимало принад.
6
Не відмовляйте собі. Природно, в розумних межах. Якщо ви чогось хочете, так чому б це не придбати? Знову ж таки, намагайтеся дотримуватися рамок розумного. Якщо ви купите дорогий автомобіль, то, безсумнівно, отримаєте задоволення. Але якщо при цьому вам буде не на що купувати їжу, варто задуматися про пропорційності придбаного і втраченого при цьому вчинку.
Корисна порада
Пам'ятайте, що будь-які матеріальні блага не допоможуть вам досягти бажаного без міцного здоров'я. У гонитві за задоволеннями не втрачайте розум, уважно ставитеся до безпеки свого життя і збереження вашого здоров'я.
З одного боку, життя схоже на скатертину-самобранку. Скажете собі - "хочу ось це", і воно у вас з'явиться. З іншого боку, життя не дає вам бажане просто так. Ви повинні піти і самі взяти. А для цього треба дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Уявіть собі "все" і визнайте обмеження. Для цього зіграємо в невелику гру. Припустимо, вже через пару хвилин ви візьмете від життя все. Уявіть, що знаходитеся в чистому полі. Ви плескати в долоні, і ось з'являється "все", воно заповнює вільний простір і йде за лінію горизонту. У цьому світі існують мільйони і мільярди речей, які ви можете взяти від життя Але є одна проблема. У вас тільки два ока. І більшість речей ви не зможете навіть розгледіти, оскільки вони не помістилися на полі поруч з вами. І у вас дві руки. Ви не зможете навіть доторкнутися до більшості вещей.Вот тепер ви добре уявляєте, що таке "все", яке ви хочете взяти від життя . Визнайте наявні обмеження. Найбільше вас обмежує час. Таке життя, просто прийміть цей факт.
2
Складіть список всього, що хочете взяти від життя . Враховуючи обмеження, вам доведеться з мільйонів і мільярдів речей вибрати те, що ви встигнете взяти, до чого встигнете доторкнутися і на що встигнете подивитися. Можете включити в список будь-яку кількість пунктів. Тільки нічого не пропустіть.
3
Виберіть зі списку те, що хочете мати в першу чергу. Уявіть, що перед вами справжня скатертина-самобранка. Вона дасть все, що ви побажаєте. Але щось вам доведеться назвати в першу чергу. Ось так ви повинні вибрати зі списку щось конкретне.
4
Підіть туди, де це знаходиться. Щоб взяти, треба там опинитися - це очевидно.
5
Дізнайтеся, які умови треба виконати, щоб забрати бажане собі. Коли Іван-царевич вирушив за нареченою, на місці з'ясувалося, що колись треба дещо здійснити. З'ясуйте, які подвиги належить зробити вам.
6
Підвищіть свій рівень, щоб виконати необхідні умови, а потім заберіть те, що хотіли. Для подвигів треба підготувати потрібні інструменти, взяти запас їжі, стати сміливим і сильним. Підготуйте себе, натренують, підтягніть до потрібного рівня. І здійсните свою мрію.
7
Перегляньте початковий список і знову виберіть те, що хочете отримати перш решти. Пройдіть всі кроки заново. Так візьмете від життя все, що хотіли.
Зверніть увагу
Іноді вам буде страшно. З'явиться багато перешкод. Можливо, вас будуть зраджувати. Зміцнюйте дух і не зупиняйтеся на шляху до цілям.
Корисна порада
Робіть все швидко. Адже ви хочете отримати багато, тому вам ніколи лінуватися і сумніватися.