Як вселити в себе впевненість.

Чи не впевненість в собі часто заважає людям досягти бажаного, реалізувати себе, справитися з труднощами. Тому так важливо здобути впевненість в своїх здібностях і можливостях.
Інструкція
1
Визначте причину, для чого вам потрібна впевненість в собі. Проаналізуйте, що зможе змінитися у вашому житті, коли зросте ваша самооцінка. Ці причини можливо стануть відмінними стимулами для змін вашого характеру.
2
Вдосконалюйтесь в тих питаннях, якими ви займаєтеся: починаючи від домашніх справ і закінчуючи проблемами на роботі. Ви будете почувати себе впевненіше хоча б в окремих предметах, які ви досконально вивчили.
3
Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом. Ви не повинні думати про те, що виглядаєте недостатньо добре, так як такі сумніви впливають на загальну самооцінку. Визначте, що вам в собі не подобається. Приміром, якщо вас не влаштовує ваша одяг, переглянете свій гардероб. Якщо ви незадоволені своєю фізичною формою, займіться фітнесом. Однак не зациклюйтеся на своїх вадах, недоліки є у всіх.
4
Змініть свою манеру поведінки. Навчіться спочатку триматися впевнено зовні і незабаром ви відчуєте, як формується ваша внутрішня впевненість в собі. Слідкуйте за своєю поставою, ходою. Жести повинні бути відкритими, відповідними предмету розмови. Говоріть грамотно, без заминок і поспіху, під час бесіди дивіться на співрозмовника.
5
Знайдіть для себе зразок для наслідування - людини з вашого оточення, який по-вашому має достатню впевненість ю в собі. Придивіться до нього. Можливо ви зможете щось перейняти для себе.
6
Дійте. Проявляйте активність для реалізації своїх бажань. Вчіться правильно оцінювати ситуацію, свої реальні можливості та ймовірні ризики. У разі негативного результату спробуйте розібратися, що стало причиною невдачі.
7
Будьте уважні до оточуючих. Намагайтеся підтримувати своїх знайомих, коли вони опиняються в непростій ситуації. Підбадьорюючи їх, ви підвищуєте самооцінку. Не будьте занадто критичними ні до себе, ні до інших людей.