Як армувати плівку.

Армированная плівка - це тришаровий будівельний матеріал, який виготовляється із спеціальних елементів, таких як светостабилизированная плівка, поліетилен високого тиску і армована сітка. Вартість такої плівки сьогодні досить висока, і якщо доводиться купувати її у великій кількості, то, звичайно ж, це дуже вдарить по кишені будь-якому дачникові. Вихід є, ви можете армувати її самостійно.
Вам знадобиться
  • - плівка;
  • - сітка;
  • - клей.
Інструкція
1
Придбайте в магазині спеціальну будівельну армуючої сітки і звичайну поліетиленову плівку потрібного вам розміру. Поліетиленову плівку необхідно розрізати на два рівних шматка. У разі, якщо ви робите, наприклад, теплицю, можна спочатку розрізати матеріал відповідно до призначення. При цьому знайте, що кожен шматок плівки (на двері, на стіни, на дах і т.д.) повинен бути взятий в подвійному екземплярі.
2
Розкладіть шматки плівки по два відповідно до розмірів. Розстеліть один з них рівним шаром. Візьміть будівельну армуючої сітки і промажте її спеціальним клеєм. Пам'ятайте, клей найкраще використовувати швидкодіючий і швидко висихає. При цьому важливо, щоб він не мав специфічного запаху.
3
Приклейте армуючої сітки на плівку . Помастіть клеєм другий шар сітки і закріпіть на неї другий шматок поліетиленової плівки. Скріпіть отриману конструкцію по краях і в декількох місцях (залежно від розміру) спеціальними будівельними скобамі.Армірованная плівка готова, її можна сміливо застосовувати за призначенням, а у вартості вона обійдеться значно нижче готового матеріалу.
4
Така плівка, зроблена своїми руками, зазначеним вище способом, прослужить дачнику більше 5 років. Її можна використовувати неодноразово на відкритих площах в фермерському господарстві. Присутність армованої сітки всередині плівки дозволяє збільшувати термін служби матеріалу в рази, так як саме ця сітка не дозволяє під впливом природних або механічних факторів рватися поліетилену.
Зверніть увагу
Завдяки зазначеним елементам плівка має високу міцність і стійкістю до різного роду зовнішніх чинників. Армована плівка здатна витримати все навіть найбільш складні погодні умови (вітер, град, дощ, перепад температури і т.д.) і застосовується вона, як правило, для будівництва теплиць і навісів, установки огороджень і т.д.