Як в XP відновити систему.

Величезна кількість користувачів хоча б раз стикалася з різними неполадками операційних систем Windows. У більшості випадків, збої в роботі ОС виправляються шляхом завантаження попереднього стану системи.
Вам знадобиться
  • завантажувальний диск Windows XP.
Інструкція
1
Процес повернення до певної контрольній точці називається відновленням. При роботі з системою Windows XP розрізняють кілька основних методик завантаження робочого стану ОС. Для початку спробуйте скористатися стандартними засобами, які не вимагають наявності додаткових програм.
2
Перезавантажте комп'ютер, виконавши некоректне завершення роботи. Зазвичай для цього потрібно натиснути кнопку Reset, розташовану на системному блоці. Дочекайтесь появи меню, в якому будуть відображені доступні варіанти завантаження Windows XP.
3
Виділіть пункт «Безпечний режим» і натисніть клавішу Enter. Почекайте 2-3 хвилини, поки буде завантажений вибраний режим. Відкрийте меню «Пуск» і наведіть курсор на поле «Усі програми».
4
Виберіть пункт «Додаткові» і перейдіть в меню «Системні утиліти». Відкрийте пункт «Відновлення системи». Після відкриття нового вікна виділіть пункт «Відновити попередній стан комп'ютера».
5
Натисніть кнопку «Далі». У наступному меню буде відображений календар з виділеними датами. Виберіть той день, коли була створена необхідна контрольна точка. Натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера.
6
Тепер виберіть пункт «Звичайне завантаження» і переконайтеся в працездатності ОС. Якщо даний метод не допоміг, використовуйте консоль відновлення Windows. Для цього виберіть відповідний пункт у меню варіантів завантаження.
7
Якщо ж консоль відновлення відсутня, вставте в привід завантажувальний диск Windows XP і запустіть з нього цю функцію.
8
Після відкриття командного рядка Windows введіть fixboot і натисніть клавішу Enter. Після підтвердження запуску служби та успішного конфігурування завантажувальних файлів введіть команду fimbr.
9
Перезавантажте комп'ютер, ввівши слово exit в консоль відновлення. Виберіть пункт «Звичайне завантаження Windows».