Як відновити двері.

Вхідні двері - найбільш уразливий елемент в квартирі. Зовсім не дивно, що поверхня її швидко псується, страждаючи від перепадів температури і вологості. Поганий настрій господарів теж не кращим чином відбивається на зовнішньому покритті вироби. Спробуйте оновити двері самі, адже цей ремонт не дуже складний для людини, який знайомий з ручною працею.
Вам знадобиться
  • - столярний клей;
  • - лак;
  • - плоска кисть;
  • - шпаклівка;
  • - лист ДВП або фанери .
Інструкція
1
Найчастіше вимагають ремонту двері , фанеровані натуральним шпоном. Причина їх старіння і псування - підвищена і часто змінна вологість у суміжних приміщеннях. Не надто добре відбивається на поверхні і протирання вологою ганчіркою.
2
Шпон в цьому випадку починає відшаровуватися від основи або каркаса виробу. Можна підклеїти відшарувалася деталь, але це не вирішить проблеми. Потрібно перевірити всю площу на наявність пустот за допомогою простукування.
3
В виявлені порожнечі закачайте шприцом клей і притисніть пресом. Відшарувалися ділянки матеріалу промажьте пензликом з клеєм і покладіть вантаж. Для рівного розподілу навантаження прес кладіть на рівний лист фанери. Через 4-5 годин, коли клей висохне, відшліфуйте поверхню двері наждачним папером середньої зернистості.
4
Кошторисі сміття жорсткої плоским пензликом і протріть двері чистою серветкою. Покрийте поверхню тонким шаром швидковисихаючого рідкого меблевого лаку. Огляньте місце ремонту в пошуках слідів склеювання. Якщо колір в цих місцях явно відрізняється від основного, подкрасьте дефекти, підібравши відтінок.
5
Глибокі тріщини необхідно заповнити сумішшю дрібних тирси та меблевого лаку. Коли ці місця висохнуть, відшліфуйте їх наждачним папером. Всю подвергаемую ремонту поверхню двері покрийте двома тонкими шарами меблевого лаку.
6
Буває й так, що дверне полотно занадто старе для такого ремонту. Тоді вам потрібен інший спосіб. Відірвіть старий відшарувався шпон стамескою і шпателем. Це зовсім нелегка робота, тому що в деяких місцях він тримається дуже міцно. Оголену поверхню ретельно відшліфуйте шкірками різної зернистості.
7
За розміром замінного полотна виріжте заготовку з ДВП або оргаліту, можна використовувати і тонку фанеру. Підготовлену двері і вирізану деталь промажьте столярним клеєм і рівно з'єднайте ці деталі. Покладіть вантаж, щоб не було щілин і пустот.
8
Іноді трапляється фанера з красивим малюнком дерева, з вираженою текстурою. У цьому випадку просто залакіруйте її безбарвним або тонованим лаком.